SzybkiGrosz.pl wasze opinie

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • #2306
    nikola48
    Member

    Mam problem ze spłatą pożyczki. Zalegam już 2 miesiące, komornik siedzi mi na głowie. Wszędzie gdzie chce wziąć pozyczkę mam odmowę. Znacie jakieś firmy, które udzielają pozyczek zadłuzonym? Ktoś słyszał o szybkigrosz.pl ?? Tam podobno udzielają takich.

    #2307
    stefa12
    Member

    Wiem co to znaczy, też mam komornika na głowie. Ale udało mi się dostać pożyczke w szybkigrosz.pl bez żadnych problemów.

    #2308
    grzegorz
    Member

    Moim zdaniem osoby które mają problemy ze spłatą pożyczki i na dodatek mają komornika na karku to raczej nie powinni brać kolejnych pożyczek bo mogą wpaść w jeszcze większe kłopoty.

    #2309
    stereo
    Member

    Ale prywatne pożyczki dosyć łatwo negocjować z naszym partnerem więc z wszelkich możliwych to jest to z pewnością najlepsza opcja.
    Samemu zdarzyło mi się raz taką brac i wszystko przebiegło pomyślnie

    #2322
    Mishell
    Participant

    Ta firma nie udziela pożyczek bezpośrednio tylko jest pośrednikiem zbiera od ludzi dane, a później wysyła je do osób trzecich które udzielają pożyczki. Radzę przeczytać ich regulamin zanim będziecie mieli jakąkolwiek styczność z tą firmą.

    #2334
    gosia39
    Member

    No ale to chyba oczywiste co nie?
    Jak inaczej może działać portal pożyczek społecznościowych?
    Tylko jako pośrednik pomiędzy prywatnymi osobami, dzięki czemu mogą się łatwo odnaleźć.

    #2344
    noname33
    Member

    ja wszystko załatwiłem w 3dni 😉 spotkanie z inwestorem odbyło się u mnie w domu, umowa podpisana, kasę do ręki dostałem… polecam każdemu portal szybkigrosz.pl

    #2348
    sonia
    Member

    ja równiez mogę dołączyć do grona zadowolonych klientów szybkigrosz.pl jakby nie oni mialabym teraz poważne problemy

    #2514
    bombartyzed
    Member

    Polecam jak najbardziej. Wszystko szybko i sprawnie. Pieniądze otrzymałem od razu. Wszystko ogólnie na plus.

    #3441
    Jowa14
    Member

    Prywatne osoby pożyczające też patrzą komu pożyczają. Jeżeli masz długi i problem ze spłacaniem, to i szybki grosz ci nie pomoże. Z tego co wiem takim osobom nie chcą udzielać pożyczek. I wcale sie nie dziwię. Jeżeli ktoś pożycza, to chce potem odzyskać pieniądze. A jak nie ma szans, no trudno ci będzie. Mogą za żądać dużego zabezpieczenia pożyczki.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.