Szybkie pożyczki

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #1209
    john-deer
    Member

    Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości udzielane są podmiotom zarówno prywatnym jak i firmom, bez weryfikowania historii kredytowej, czyli są to pożyczki bez sprawdzania BIK.

    nie sprawdzamy historii kredytowej w żadnych bazach (BIK, BIG, KRD, itp),
    nie weryfikujemy dochodów
    nie pobieramy opłat wstępnych
    nie badamy zdolności kredytowej
    okres kredytowania do 24mcy z możliwością przedłużenia
    spłacimy Twoje zobowiązania wobec komorników i innych inwestorów
    wstępna decyzja w 24h godziny
    Kwoty: od 5000 do 1 000 000 zł

    http://pozyczka24h.com.pl/

    #2266
    ambitny
    Member

    jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego bez baz dłużników polecam portal pozyczkolandia, jestem z niego zadowolony bo są niskie koszty pożyczek.

    #3479
    august144
    Member

    Ta pożyczkolandia to jest oferta kilku banków i chwilówek ? Czy jest to firma pozyczkowa, skupiająca prywatnych inwestorów ? Ze strony wynika, że są to prywatne pożyczki. Czy w takim razie oprocentowanie pożyczki zależy od inwestora ? Czyli z każdym inaczej rozmawiacie ?

    #3616
    mira05
    Member

    A czy jest jakaś prowizja przedwstępna ? Bo jak domyślam się podpisuje się umowę. Jakie są koszty takiej pożyczki ?

    #3816
    gregorj3
    Member

    Dołączam się do pytania. Jak to wygląda w praktyce?

    #3846
    august144
    Member

    Tak wziąć 100000 na 24 miesiące to jak sznur na gardle. Ciekawe ile to jest oprocentowane ?

    #3985
    wiesieks2
    Member

    Pisze że z możliwością przedłużenia. Ale pewnie maksymalnie o rok. Ja bym chciał pożyczkę 50.000 zł, na jak długi maksymalnie czas mogę liczyć ?

    #7582
    oewonga
    Member

    Witam! Jako przedstawiciel wonga com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
    – przejrzystości – informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
    – elastyczności – dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
    – komfortu – korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

    Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
    – telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
    – poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej – nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

    W razie pytań jestem do dyspozycji
    Tomasz | Ekspert wonga com

    * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

    #7678
    ronikos
    Member

    Co jest wymagane, aby złożyć wniosek o pożyczkę w Wonga?

    #7682
    oewonga
    Member

    Witam! Ronikos, wniosek o pożyczkę w Wonga możesz złożyć, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, posiadasz dostęp do Internetu oraz masz indywidualny rachunek bankowy w banku działającym w Polsce. Aby złożyć wniosek o pożyczkę niezbędne jest także posiadanie ważnego dowodu osobistego. Podczas wypełniania wniosku poprosimy Cię o podanie numeru telefonu zarejestrowanego w sieci komórkowej działającej na terenie Polski. Nie posiadamy górnej granicy wieku pożyczkobiorcy.

    Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
    – telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
    – poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej – nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

    W razie pytań jestem do dyspozycji
    Tomek | Ekspert wonga com

    * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.