Szybkie pożyczki przez internet

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Szybkie pożyczki Szybkie pożyczki przez internet

Otagowane: ,

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2723

  adamson1977
  Uzytkownik

  Pod tym adresem jest fajne zestawienie szybkich pożyczek przez internet: Linki widoczne dla zarejestrowanych


  #2818

  kannikku
  Uzytkownik

  No ekstra zestawienie naprawde, warto zajrzeć.

  #2836

  anddreii
  Uzytkownik

  Niezłe te zestawienia szybkich chwilówek. Według mnie trzeba wszystko dokładnie sprawdzić przed braniem jakiej kolwiek chwilówki !
  _________________
  Linki widoczne dla zarejestrowanych

  #3004

  wampir0
  Uzytkownik

  Brał ktoś pożyczkę w wonga Jakie maja oprocentowanie? Biorą jakieś opłaty wstępne? Czy warto zainteresować się pożyczką u nich, macie jakieś opinie?

  #3007

  oewonga
  Uzytkownik

  Witam! Wampir0, pożyczka w wonga.com, to pożyczka która udzielana jest na jasnych i przejrzystych zasadach. W swojej ofercie mamy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną – do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl – pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=minipozyczka. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora


  #3102

  Miriam
  Uzytkownik

  Przez internet to nawet strach jest brać cokolwiek. Nie wiadomo co później przyjdzie do domu przez to wszystko.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Artykuły na blogu