Samochód na kredyt a reklama na samochodzie

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Kredyty samochodowe Samochód na kredyt a reklama na samochodzie

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

Jowa14
    Użytkownik

Słyszeliście o tym, że samochód można wynająć na reklamę ? Wtedy pokrywają wam koszty kredytu miesięcznego. Wydaje sie ciekawym rozwiązaniem, a co o tym wy myślicie ?

piter229
    Użytkownik

Ciekawa propozycja, tylko jaką masz pewność, że firma po 3 miesiącach się nie zwinie tzn. przestanie płacić, a ty zostaniesz ze szmelcem na samochodzie.

mucha124
    Użytkownik

Moi sąsiedzi sobie taką reklamę na samochodzie. Było to jakieś 10 lat temu. Pamiętam, że przez 3 miesiące płacili im po 600 zł, a potem firma przestała istnieć. Pieniądze nie przychodziły, telefony wyłączone. Co zrobić wtedy z taką reklamą ?

august144
    Użytkownik

Czy ogóle się opłaca, żeby niszczyć własne auto za te parę złotych ? przecież po usunięciu takiej reklamy to samochód jest ponownie do lakierowania. To co dostałeś za reklamę to wydasz na lakiernika. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że to jest niezły przekręt.

anetka14
    Użytkownik

Mój kolega wpadł na pomysł, aby w ten sposób wziąć samochód na raty z salonu. Znalazł ogłoszenie: Zapłacimy za twoją ratę. Firma oferowała spłacanie samochodu w zamian za reklamę na samochodzie. Wymagali tylko pewnej ilości przejechanych km na liczniku. Nie pamiętam ile, ale mówił mi, że musiałby zwiedzać pół Polski miesięcznie. Nie wiem czy coś takiego sie opłaca. Nie płacisz raty za samochód, ale na paliwo wydajesz fortunę, a i samochód sie zużywa.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.