Ranking chwilówek 2017

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Chwilówki Ranking chwilówek 2017

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #3186
    Miriam
    Member

    W tym wątku proszę umieszczać chwilówki, które według was są najbardziej uczciwe w 2017 roku. Zapraszam do dyskusji.

    #3199
    Maria
    Member

    A ja zapytam inaczej: co sądzicie o Wonga? Bardzo często się reklamują, są tacy dobrzy?

    #3680
    Jowa14
    Member

    Dla mnie to mam wrażenie że ten biznes opanowały dwie firmy, które mają kilka chwilówek pod różnymi nazwami. Wonga, sronga, lendon i wiele innych to może być albo firma A albo firma B. I tylko ściemniają że to nowa firma pożyczkowa.

    #3723
    piter229
    Member

    Tak masz rację jowa14. Wiele z nich to te same powiązane z sobą korporacje. To tzw. grupy kapitałowe, które mają kilka takich firm pożyczkowych. Najlepsze na obecną chwilę to są kuki.pl, szybka gotówka i Miloan. Maja najlepsze opinie.

    #3729
    Jowa14
    Member

    No ale jak rozpoznać Piter229, która chwilówka jest z dane grupy kapitałowej ? Znajomy tak miał, że jego dane osobowe widniały w jednej chwilówce i znali jego zdolność pożyczkową. Kiedyś brał kredyt w lendonie i nagle informacje o nim znalazły sie również w vivusie. Nie dość tego różne firmy pożyczkowe do niego wydzwaniały. Kiedy sie zapytał skąd znają jego numer tel, odpowiedzieli, że brał u nich pożyczkę.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.