Provident – jak oceniacie?

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • #2101
    formica89
    Member

    Jakie macie opinie o Provident? Słyszałem, że są jakieś kary jeżeli spóźni się ze spłatą nawet o jeden dzień. Chciałbym poznać wasze zdanie.

    #2111
    dobranocka19
    Member

    Mój znajomy brał u nich pożyczkę i muszę przyznać, że to prawda z tą karą. W innych firmach jest to tylko ponaglenie, a w Providencie niestety kara pieniężna.

    #2222
    formica89
    Member

    A ile wynosi ta kara pieniężna? Czy jest ona jakoś uzależniona od wysokości zaciągniętego kredytu?

    #2518
    bombartyzed
    Member

    Nie wiem ile dostaje się kary ale to prawdą. Nie polecam ogólnie tej firmy, proponuję znaleźć sobie inną.

    #2525
    marc
    Member

    Bardzo dobra firma, chociaż tak, jak i inni mają swoje widzi mi się. Aczkolwiek oferta dobra, a dostanie pożyczki też nie jest trudne.

    #2544
    doris
    Member

    Provident, jak dla mnie ma ogromne odsetki, ale jest jedyną firmą, z którą można jako tako się dogadać, więc na plus.

    #2766
    Jastrzab
    Member

    Ja korzystam tylko z tych promocyjnych darmowych, ale reklama z TV mówi sama za siebie. Pożyczka tylko 4,44% a obok RRSO 130 czy więcej :), ale są i wyżej oprocentowane pożyczki na runku

    #2804
    mamross
    Member

    Provident ja sobie chwalę nigdy się na nich nie zawiodłem.

    #2822
    anddreii
    Member

    Oj ja bym nie wierzył w te informacje z reklam, nie wiadomo ile w nich prawdy.

    #3408
    mira05
    Member

    W providencie można do 30 dni wziąc pożyczkę bez prowizji. Tak słyszałam. Czy to prawda ?

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.