Pożyczki online z pierwszą darmową.

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki pozabankowe Pożyczki online z pierwszą darmową.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • #2778
    Jastrzab
    Member

    Jakie znacie firmy pożyczkowe oferujące pierwszą pożyczkę za darmo. Nie chodzi mi o podmarki typu firm należących do Ferratum Bank, bo i tak w takich można tylko w jednej z nich skorzystać za darmo z pierwszej pożyczki.

    #2796
    wampir0
    Member

    spróbuj w wonga. Super obsługa! Otrzymałam kredyt podczas gdy wszystkie banki i inne doradztwa twierdziły, że z moimi dochodami się „nie da”

    #2798
    Jastrzab
    Member

    Już wykorzystałem tą za 10 zł.

    #2801
    oewonga
    Member

    Witam! Wampir0, dziękuję za skorzystanie z oferty pożyczki w naszej firmie. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną – do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

    Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=minipozyczka.

    W razie pytań jestem do dyspozycji
    Tomasz | Ekspert wonga.com

    * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

    #2807
    mamross
    Member

    Wszystkie chwilówki będą ci mówiły że możesz wziąć kredyt, tyle że ty potem będziesz się musiał martwic ich spłatą.

    #2821
    anddreii
    Member

    No ale pożyczkę jak weźmiesz i spłacisz w terminie to o nic martwić sie nie trzeba.

    #2992

    Tu jest dość dobra Linki widoczne dla zarejestrowanych

    Przede wszystkim każda należy do innej firmy. Zwykle w porównywarkach tego nie zajdziecie. Korzystając z takich ofert trzeba zawsze sprawdzić co to za firma, bo sama nazwa to tylko marka, a może się pomylić i złożyć wniosek o pożyczkę w firmie, w której już się brało pożyczkę tylko pod inną nazwą. To częsty trik. Te firmy działają pod różnymi nazwami.

    Dzisiaj w Telexpresie widziałem news, czy też może apel o dokładne sprawdzania takich firm i w sumie racja. Da się pożyczyć drobną kwotę za darmo jak potrzeba, ale trzeba wiedzieć jak i gdzie. Zawsze w innej firmie – nie mylić z nazwą handlową.

    #3022
    makoma44
    Member

    Taka pożyczka i to pierwsza darmowa byłaby dla mnie świetnym rozwiązaniem, bo mi brakuje trochę kasy do nowego samochodu, który chcę sobie kupić.

    #3346
    K23
    Member

    Są darmowe, tutaj pełna lista: http://xn--poyczkipozabankoweprzezinternet-qug.pl/firmy-pozyczkowe-przez-internet.php ale daj sobie spokój z pożyczką pozabankową na samochód! Przecież i tak taką pożyczkę będziesz musiał oddać (od 30 do 60 dni) i co wówczas? Skąd pieniądze? Kolejna pożyczka? Nie będziesz miał za co jeździć i za co wykupić ubezpieczenia…

    #3370
    Bolek
    Member

    Ja bralem niedawno w extraportfel 2000 zl bez zadnych kosztow, wczesniej korzystalem tez z netcredit i wonga (1500 pozyczone do oddania 10 zl wiecej). Sporo jest tych promocji jak ktos pierwszy raz korzysta. Splacic w terminie i nie ma najmniejszego problemu. Darmowa kasa.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.