Pożyczki, kredyty

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #2666
    marek545
    Member

    Pożyczki, Kredyty, Chwilówki na dowód osobisty od 300zł do 200.000zł minimum formalności szybka decyzja w 15 min szeroka gama instytucji finansowych
    http://www.kredyt66.pl

    – kredyt przez internet dla każdego
    – decyzja w 15 min bez zaświadczeń
    – chwilówki na dowód bez bik
    – wszystko załatwisz online
    – pożyczka bez zbednych formalności
    – kredyty samochodowe, gotówkowe
    – kredyty hipoteczne, konsolidacyjne
    – pożyczki krótkoterminowe i pozabankowe
    Wejdź na naszą stronę http://www.kredyt66.pl wypełnij wniosek a nasi konsultanci bezpłatnie oddzwonią i przedstawią najlepszą indywidualną ofertę kredytową dobraną specjalnie dla Ciebie.

    #3478
    august144
    Member

    Macie w swej ofercie kredyt konsolidacyjny. Czy ten kredyt mogę dostać jeżeli chcę nim spłacić wszystkie chwilówki ? Jaka zdolność kredytowa przy kredycie 50 tyś ? Czy wymagana jest umowa o pracę ? Jaka jest prowizja od udzielenia kredytu ?

    #3602
    gizmo1234
    Member

    Jakie oprocentowanie takiej pożyczki? Jak to rzeczywiście wygląda?

    #3615
    mira05
    Member

    Co to znaczy bez zbędnych formalności ? Czy pożyczacie też osobom, które mają komornika na głowie ?

    #3984
    wiesieks2
    Member

    Wypełniłem wniosek i żaden konsultant się nie odezwał. Czy to jakaś ściema ? Ile czasu można czekać na konsultanta. ja już czekam tydzień.

    #4021
    august144
    Member

    To pewnie już nie istnieje, jak się nie odzywają. Też tak kiedyś miałem. Potem strona pożyczkodawcy też zniknęła.

    #4194
    wiesieks2
    Member

    To raczej była firma, która współpracowała z wieloma instytucjami kredytowymi. Tak zrozumiałem z tego posta. Może już nie współpracuje, albo instytucje się na nią obraziły.

    #4280
    AnnaKredyty
    Member

    Witam,
    jestem pracownikiem banku jeżeli jesteście Państwo nadal zainteresowani pomocą zapraszam do kontaktu.
    Oferuję pożyczki gotówkowe i konsolidacje (nawet chwilówek) dla klientów indywidualnych do 200 tys. zł jak i firmowych do 600 tys. zł ze spłata nawet na 120 m-cy lub przy dobrej zdolności kredytowej o 144 m-cy.
    Nie jestem pośrednikiem więc nie pobieram też żadnych dodatkowych prowizji.
    Zapraszam do kontaktu na adres anna.krz@premium-finance.pl
    Pozdrawiam
    Anna

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.