Pożyczki dla osób za złą historią kredytową

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Pożyczki pozabankowe Pożyczki dla osób za złą historią kredytową

Otagowane: 

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 10 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

dobranocka19
    Uzytkownik

Ile można najwięcej otrzymać kredytu w pożyczkach chwilówkach? Jaką wybrać pożyczkę pozabankową? Gdzie się udać aby było korzystnie?

attractive
    Uzytkownik

Nie wiem, ile najwięcej możesz otrzymać, ale z tego co się orientuję to w Wonga możesz otrzymać pożyczkę, nawet jak masz złą historię kredytową.

formica89
    Uzytkownik

W Wonga, jak i w innych tego typu chwilówkach. Wystarczy tylko wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę 😉

ambitny
    Uzytkownik

tylko koszty będziesz miał/miała dużeeee, ja korzystam z portalu pozyczkolandia i może i Tobie się spodoba, to dobry i szybki pomysł na pozyczkę bez zbędnych formalnosci.

Mishell
    Participant

Mam takie pytanie odnośnie tej pozyczkolandi czy jest sens inwestować tam swoje pieniądze? Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na ten temat. Chodzi mi głównie o opinie osób które już z tej firmy korzystają i inwestują tam pieniądze.

ambitny
    Uzytkownik

ja czasem inwestuje ale drobne kwoty i spłącalnosć jest spora bo 1 osoba jak do tej pory mi ”wisi” na 10 pożyczek, mimo wszystko mam Gwarancję Ochrony Kapitału, w razie czego zwróci mi serwis pozyczkolandi, częściej pozyczam, takie czasy niestety…

doris
    Uzytkownik

To ile otrzymasz pieniędzy w chwilówkach zależy od tego, ile ich weźmiesz i jaką pożyczkę wybierzesz, bo każda firma ma swój limit.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 10 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Block title