Pożyczka Vivus darmowa do 2500zł

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Chwilówki Pożyczka Vivus darmowa do 2500zł

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #2979
    Piernikowa
    Member

    Ostatnio Vivus podniósł kwotę pierwszej darmowej pożyczki do 2500 zł. Teraz mam do Was pytanie, czy ktoś próbował wnioskować o tą kwotę maksymalną? Niestety nie mogę już przetestować, bo skorzystałam z tej pożyczki wcześniej, a drugi raz już nie będę nowym klientem. Także jak ktoś na forum wnioskował o tą kwotę 2500 zł to będę wdzięczna za informację.
    Zaktualizowałam artykuł na temat Linki widoczne dla zarejestrowanych, ale nie mogę mówić ludziom, że mogą uzyskać pożyczkę na 2500zł nie testując jej samemu. Może to być tylko zabieg marketingowy, tak jak to jest w NetCredit i INcredit, gdzie chyba nie ma realnych szans aby nowy klient otrzymał pożyczkę na maksymalną kwotę taką jak w reklamach, czyli 2000 zł.

    #2984
    Jastrzab
    Member

    Vivus z tego co słyszałem zawsze dawała tyle ile obiecywał w reklamach. Przy czym nie wiem jak dla nowych klientów to wygląda przy takiej kwocie, bo zwiększyli dość mocno. Pewnie bardziej weryfikują klientów wnioskujących o większe kwoty niż takich, którzy pożyczają 100 czy 300 zł.

    #2987
    nomad
    Member

    Nie wiem jak jest w Vivus, ale wiem na pewno, że w tym całym NetCredit jak się wypełni wniosek, to wyskakuje propozycja z mniejszą kwotą, ale nigdy nie te 2000zł, wiem bo wypełniałem kilka razy.

    W Lendon i Extraportfel, czyli w CreamFinance te wnioski i o pożyczki na 2000 zł też odrzucają. W NetCredit chociaż propozycję mniejszej składają.

    W Vivus przypuszczam może być teraz podobnie, ale nie wiem.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.