Pożyczka prywatna na budowę domu

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki prywatne Pożyczka prywatna na budowę domu

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #3191
    Banach
    Member

    Tak, jak w temacie. Czy ktoś z was brał może pożyczkę prywatną na budowę domu? Jeżeli tak, to czy uważacie to za dobre rozwiązanie?

    #3196
    Maria
    Member

    Jeżeli mam być szczera, to od razu zdecydowałabym się na pożyczkę prywatną. Moim zdaniem odsetki są o wiele mniejsze.

    #3237
    polkia
    Member

    Szczerze to jeszcze o tym nie słyszałam, ale moim zdaniem jeżeli odsetki rzeczywiście mają być mniejsze to warto.

    #3367
    AdamB
    Member

    Na budowę domu bierze się kredyt hipoteczny. Pożyczkę prywatną z małymi odsetkami na ten cel to może tylko od bogatego wujka udałoby się uzyskać (choć i w to wątpię) bo w innym razie RRSO wyszłoby pewnie z jakieś 1000% o ile nie więcej.

    #3423
    mira05
    Member

    Z tego co słyszałam, proponują lepsze warunki niż w banku. Ale trzeba uważać. Znajoma chciałam pożyczyć od gościa 100 tyś zł, który udzielał niby takich pożyczek. Miała mu przy podpisaniu umowy kredytowej dać prowizję w wysokości 1500 zł. Więcej żadnych procentów nie było. Namówiła swoich znajomych nawet, którzy budowali dom. Oferta wyglądała lepiej niż kredyt hipoteczny. Gościu podpisała z nią umowę, wziął prowizję i się zwinął. Umowa była na adres firmy w szczecinie, który w ogóle nie istniał. Wszystko było zgodnie z prawem. Umowa podpisywana w obecności notariusza. A pomimo to słuch po nim zaginął. I nie dostała ani pożyczki ani zwrotu prowizji.

    #3499
    kuj2
    Member

    To w jaki sposób ustrzec się przed takim oszustwem? Jest na to jakiś sposób?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.