Pożyczka poza bankowa pod zastaw

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki pozabankowe Pożyczka poza bankowa pod zastaw

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #3988
    wiesieks2
    Member

    Czy można wziąć pożyczkę np. pod zastaw samochodu ? Mam na myśli pożyczkę mksymalnie na dwa lata.

    #4045
    anetka14
    Member

    Kiedyś słyszałam o takiej możliwości. Mój znajomy tak wziął. Tylko nie wiem na jaki okres spłaty się zgadzają. Bo samochód z roku na rok traci na wartości. On brał pod rocznego mercedesa, więc jego wartość była dość wysoka.

    #4047
    mira05
    Member

    Z tego wynika że auto musi mieć dużą wartość, a kwota kredytu być niższa niż wartość samochodu. Podejrzewam że jak w lombardzie oceniają na 50 % wartości samochodu. Aby na interesie nie stracić. Ciekawe czy wycena jest podobna jak w firmach ubezpieczeniowych, że mają tabele wartości samochodów ?

    #4127
    anetka14
    Member

    W necie znalazłam fajny artykuł na ten temat http://bezpiecznechwilowki.pl/pozyczki-pod-zastaw-samochodu/. Polecam, bo w skrócie opisuje na czym to polega.

    #4159
    daropast
    Member

    Z tego co się doczytałem to możesz wziąć maks pożyczkę do 80 % wartości auta. I wcale to nie jest tani kredyt. Nieraz warto rozważyć może pożyczkę pozabankową niż pod zastaw samochodu.

    #4202
    marcysiak1
    Member

    A czy banki komercyjne dają pod zastaw samochodu ? Bo wiem że z firmą udzielającą pożyczek prywatnych to można się dogadać. Co prawda wartość samochodu w tym wypadku jest znacznie zaniżana.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.