Pożyczka na wakacje

Viewing 10 posts - 11 through 20 (of 21 total)
  • Author
    Posts
  • #2816
    kannikku
    Member

    Również nie rozumiem takich osób, popełniają ogromny błąd.

    #3024
    makoma44
    Member

    Ja potrzebuję pożyczki na nowy samochód, ale też marzy mi się wyjazd na wakacje i nie wiem, co mam robić, a czy może wziąć większą pożyczkę od razu, a czy dwie mniejsze?

    #3026
    cunter
    Member
    #3101
    Miriam
    Member

    Jestem tego zdania co inni. Tak na prawdę na wakacje można odłożyć i też będzie ok.

    #3410
    mira05
    Member

    Wakacje i przyjemności też są w życiu potrzebne. Dla mnie pożyczka na wakacje to fajna sprawa, o ile masz potem z czego ją spłacać. Trudno tak uzbierać pieniądze na wakacje. U mnie zawsze ten pomysł się rozlatuje. A potrafię się zdyscyplinować, żeby spłacać. heh

    #3413
    august144
    Member

    Ja tam wolę kasę wydać na nowy motor lub opony do mojego cacka, niż jechać do jakiegoś zagranicznego kurortu. To wszystko przereklamowane jest. Siedzisz popijasz chszczone drinki, smażysz się w słońcu i udajesz że się świetnie bawisz. Ja to wolę speeda, kiedy wsiądę na swój moto… wtedy mam dopiero ogromną frajdę i czuję co to jest życie.

    #3433
    mucha124
    Member

    Drogi august144 Ja też lubię jeździć na motorze. Często wybieram się na takie motocyklowe przejażdżki z moim chłopakiem. Ale podróże zagraniczne są bardzo pouczające. Jaj Ja jadę na wakacje to wybieram miejsca gdzie dużo zobaczę, skorzystam z atrakcyjnych miejsc i zwiedzę. Na przykład byłam w Wenecji i nie mogłam się oprzeć przejażdżkom gondolami. Co prawda nie bawią mnie luksusowe hotele. Ale na wakacjach zagranicą można też spędzać inaczej czas. Co do kredytu. Ciekawa jestem czy funkcjonuje coś takiego jak stricte kredyt na wakacje. Nie chodzi mi o kredyt gotówkowy na różne cele, ale taki przeznaczony na wakacje. Na przykład powiązany z biurem podróży lub miejscem gdzie jedziesz.

    #3746
    august144
    Member

    Droga muszko wszystko jest dla ludzi. Nawet nie wiesz jak jest super wybrać się w podróż po europie własnym motocyklem, zamiast kisić sie w tłocznym autobusie czy samolocie. To jest adrenalina i frajda. A przy okazji człowiek więcej zwiedzi i pozna wielu ciekawych ludzi.

    #3789
    mira05
    Member

    August144 może ja jestem bardziej wygodniejsza i wolę jednak podróżować standardowymi środkami. Trochę bym się bała motorem przez całą Europę. Ale wiem że są tacy wariaci jak ty, że nie zwracają uwagi na niebezpieczeństwo. No i może to jest fajne. Każdy ma swoje upodobania.

    #4164
    daropast
    Member

    Wakacyjny kredyt jest fajny. Znam ludzi, którzy pożyczają, aby wyjechać na wakacje, a potem cały rok spłacają. I w nowym roku znowu zaciągają pożyczkę. Zwiedzili chyba już pół świata. Myślę ze to jest sposób, który bardziej mobilizuje do zbierania pieniędzy na wakacje.

Viewing 10 posts - 11 through 20 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.