Pożyczka na wakacje

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Pożyczki pozabankowe Pożyczka na wakacje

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 14 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2053

  milenkas22
  Uzytkownik

  Co sądzicie o szybkich pożyczkach na wakacje? Dobry pomysł, czy lepiej jest oszczędzać i odłożyć coś wcześniej?

  #2112

  dobranocka19
  Uzytkownik

  Moim zdaniem lepiej jest odkładać przez cały rok, chociażby po parę złotych dziennie. Ja jestem osobą, która nie lubi się zadłużać.

  #2180

  formica89
  Uzytkownik

  Jak dla mnie to również lepiej jest wcześniej zaoszczędzić. Są różne oferty last minute, gdzie można znaleźć na prawdę fajne okazje.

  #2201

  dobranocka19
  Uzytkownik

  Dokładnie. Na takich ofertach można zaoszczędzić nawet do 50%, dlatego nie łap byle czego, tylko szukaj właśnie takich ofert.

  #2225

  ambitny
  Uzytkownik

  można i pożyczać ale z głową, chwilówki odradzam bo są drogie, ja kiedyś korzystałem ze strony pozyczkolandia.pl tam się zarejestrowałem i wystawiłem wniosek, aktualnie jestem w trakcie spłaty ale koszty są niewielkie, mozesz np 100zł rozłożyć na 10 miesięcy itd, różne są możliwości, także na wakacje jak najbardziej mozna i ołożyć ale w to nie wierzę- gdzie są pieniądze tam są i wydatki 😉 pozdrawiam.

  #2515

  bombartyzed
  Uzytkownik

  Ogólnie to polecam odkładnie przez cały rok na wakacje. Chyba że nie ma takiej możliwości to wtedy można myśleć nad pożyczką.

  #2776

  petor
  Uzytkownik

  a to nie lepiej sobie założyć po prostu lokatę i na jej podstawie stopniowo oszczędzać pieniądze? Przecież żeby wziąć kredyt czy drobną pożyczkę na wakacje to ja sobie w ogóle takiego czegoś nie wyobrażam… Nie zadłużajcie się w taki sposób tylko pomyślcie aby zainwestować na lokacie nawet niewielkie sumy pieniędzy i po kilku miesiącach wyjmować z zyskiem. Poprzeglądajcie sobie co na ten temat piszą fachowcy Linki widoczne dla zarejestrowanych

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 14 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Artykuły na blogu