Pożyczka na wakacje

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 21 total)
  • Author
    Posts
  • #2053
    milenkas22
    Member

    Co sądzicie o szybkich pożyczkach na wakacje? Dobry pomysł, czy lepiej jest oszczędzać i odłożyć coś wcześniej?

    #2112
    dobranocka19
    Member

    Moim zdaniem lepiej jest odkładać przez cały rok, chociażby po parę złotych dziennie. Ja jestem osobą, która nie lubi się zadłużać.

    #2180
    formica89
    Member

    Jak dla mnie to również lepiej jest wcześniej zaoszczędzić. Są różne oferty last minute, gdzie można znaleźć na prawdę fajne okazje.

    #2201
    dobranocka19
    Member

    Dokładnie. Na takich ofertach można zaoszczędzić nawet do 50%, dlatego nie łap byle czego, tylko szukaj właśnie takich ofert.

    #2225
    ambitny
    Member

    można i pożyczać ale z głową, chwilówki odradzam bo są drogie, ja kiedyś korzystałem ze strony pozyczkolandia.pl tam się zarejestrowałem i wystawiłem wniosek, aktualnie jestem w trakcie spłaty ale koszty są niewielkie, mozesz np 100zł rozłożyć na 10 miesięcy itd, różne są możliwości, także na wakacje jak najbardziej mozna i ołożyć ale w to nie wierzę- gdzie są pieniądze tam są i wydatki 😉 pozdrawiam.

    #2515
    bombartyzed
    Member

    Ogólnie to polecam odkładnie przez cały rok na wakacje. Chyba że nie ma takiej możliwości to wtedy można myśleć nad pożyczką.

    #2776
    petor
    Member

    a to nie lepiej sobie założyć po prostu lokatę i na jej podstawie stopniowo oszczędzać pieniądze? Przecież żeby wziąć kredyt czy drobną pożyczkę na wakacje to ja sobie w ogóle takiego czegoś nie wyobrażam… Nie zadłużajcie się w taki sposób tylko pomyślcie aby zainwestować na lokacie nawet niewielkie sumy pieniędzy i po kilku miesiącach wyjmować z zyskiem. Poprzeglądajcie sobie co na ten temat piszą fachowcy http://www.rekinfinansow.pl/najlepsza-lokata

    #2780
    Jastrzab
    Member

    Pożyczkę jestem w stanie zrozumieć w sytuacjach podbramkowych, a nie na wakacje. Nie mam nie wydaję. No ale każdy ma swoje podejście.

    #2781
    bambo
    Member

    Jastrzab masz 100% rację lepiej w takich sytuacjach się nie zapożyczać.
    Pozdrawiam.

    #2808
    mamross
    Member

    Nie rozumiem ludzi co biorą pożyczki na konsumpcję.. Przecież to jest dobro z którego można zrezygnować, a potem ludzie płaczą że nie mają z czego zapłacić długu..

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.