Pożyczka bez sprawdzania BIK

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Szybkie pożyczki Pożyczka bez sprawdzania BIK

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #2055
    milenkas22
    Member

    Która firma waszym zdaniem ma obecnie najkorzystniejszą ofertę pod względem pożyczek? Interesują mnie parabanki, które nie sprawdzają BIK.

    #2117
    siwielec23
    Member

    Z tego co wiem to Skarabeusz nie dopisuje pożyczki do BIK i ma dość korzystną ofertę, ale poczekajmy jeszcze na opinię innych.

    #2190
    kop-mon
    Member

    Vivus, LendON, EkstraKasa – dużo jest takich instytucji. Wystarczy tylko wybrać najkorzystniejszą ofertę dla siebie.

    #2230
    ambitny
    Member

    ew wonga lub pożyczki społecznosciowe: kokos lub pozyczkolandia.

    #2707
    Oliwka09
    Member

    Brałam już dwa razy pożyczkę z Profi Credit. Potrzebowaliśmy bardzo szybko gotówki i ta firma nam pomogła. Ze spłatą rat nie miałam problemów.

    #3456
    Jowa14
    Member

    Wszystkie chwilówki wypłacające pieniądze przez internet nie sprawdzają BIK. Tam gdzie masz decyzję w kilka minut, to raczej tam nie sprawdzają twojej przeszłości kredytowej w bankach. Z tych pozabankowych to zapewne skoki sprawdzają BIK.

    #3998
    mucha124
    Member

    Wszystkie sprawdzają BIk i KRD. To tylko ściema, że nie sprawdzają. To dlaczego jednym udzielają pożyczki, a w przypadku drugich decyzja jest negatywna. I nawet nie umieją wyjaśnić dlaczego.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.