Potrzebuje pozyczki

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • #2314
    gosia39
    Member

    Czy ktoś może mi wskazać gdzie mogę uzyskać pożyczke w kwocie ok 5 tys zł?
    Na jak najlepszych warunkach, mam stałe dochody

    #2324
    stereo
    Member

    W obecnej sytuacji rynkowej najlepiej sprawdzają się pożyczki społecznościowe

    #2326
    grzegorz
    Member

    Jeżeli masz stałe dochody to możesz starać się o pożyczkę w banku PKO BP wystarczy że pokażesz im wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy i dowód osobisty.

    #2329
    gosia39
    Member

    Pożyczki społecznościowe? Nie słyszałam nic o tym do tej pory. Na jaki % są one zazwyczaj? i jakie są warunki?
    bank też sprawdze spokojnie, ma głowe na karku:)

    #2330
    stereo
    Member

    Pożyczka społecznościowa to pożyczka którą może udzelić Ci każda osoba prywatna dysponująca odpowiednimi środkami. Przez co jest duzo bardziej elastyczne i często tańsze.
    Tylko musisz znaleźć odpowiednią osobę. Masz sporo portali, które pośredniczą pomiędzy takimi osobami jak np szybkigrosz

    #2331
    gosia39
    Member

    Dzięki za informacje. Złożyłam wniosek o pożyczke zobaczymy jak to się to potoczy:) bo mi zrobiłeś nadzieje

    #2332
    stereo
    Member

    I jak? Jakieś efekty już? Pożyczke już masz czy może jeszcze czekasz? Ja sam brałem przez szybkigrosz.pl pożyczki więc już kilka konkretnych propozycji powinnaś dostać jeśli złożyłaś wniosek, jakbyś już podpisała umowe i pieniądze miała na koncie też bym się nie zdziwił nic a nic.

    #2333
    gosia39
    Member

    Tak, oczywiście, bez najmniejszych problemów. Więc polecam także innym użytkownikom.

    #2397
    sonia
    Member

    jeśli chodzi o pożyczki prywatne to szybkigorosz takich udziela

    #2708
    Oliwka09
    Member

    Polecam pożyczkę w Profi Credit. Brałam już u nich i jestem zadowolona. Oprocentowanie nie wysokie, a ja szybko potrzebowałam pieniądze.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.