Pnadamoney czy ktoś słyszał ?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Chwilówki Pnadamoney czy ktoś słyszał ?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #3737
    mira05
    Member

    Skąd jest ta firma i jakie ma warunki pożyczki ? Lubię Pandy ale one ni jak nie kojarzą mi się z długami.

    #3752
    Jowa14
    Member

    Szkoda tych miśków 🙁 To jakiś odłam kredit24. Ale oferty wcale nie mają atrakcyjnej. Bo oprocentowanie jest wyższe niż w innych chwilówkach i nie mają dobrej oferty dla nowych klientów. To jest jakiś klon, który raczej się nie przyjmie.

    #3901
    august144
    Member

    Raczej nie polecam takiej chwilówki. Mam wrażenie że firma albo ma złą sławę albo chce się szybko dorobić kosztem innych. Dlaczego te firmy tworzą kilka różnych chwilówek ?

    #3932
    Jowa14
    Member

    Ta chwilówka nawet w rankingu w ogóle nie jest uwzględniona. Czy ona jeszcze istnieje ?

    #4142
    marcysiak1
    Member

    Nie mogłam znaleźć strony tej firmy. Ponadto znalazłam dużo recenzji i nie zawsze pochlebnych opinii o tej firmie. Wszystkie informacje są gdzieś z przed 3-4 lat.

    #4172
    mira05
    Member

    Ja słyszałam o bardzo złych praktykach tej firmy. Nie można się dodzwonić. traktują klientów jak zło konieczne i w sprawach trudnych nie odzywają sie w ogóle.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.