PandaMoney.pl – opinie

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #2097
    dobranocka19
    Member

    Pandamoney to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Ktoś brał u nich pożyczkę? Macie jakieś opinie?

    #2129
    attractive
    Member

    Wielu ludzi chwali sobie, że Panda Money ma najtańszą pożyczkę, jednak niestety z własnego doświadczenia nic powiedzieć nie mogę.

    #2181
    formica89
    Member

    Ja również chętnie dowiem się coś na ten temat. Jaką maksymalnie kwotę pożyczki można dostać i z jakim oprocentowaniem?

    #2202
    dobranocka19
    Member

    Nikt nie wie nic na ich temat? Na googlach są różne opinię, ale często pisane przez konkurencję, dlatego chcę wiedzieć coś od osoby, które miały rzeczywiście z nimi styczność.

    #3745
    august144
    Member

    Właściwie to ten sam właściciel co kredit24, czyli jakaś grupa kreditech. Nie oferuje żadnych darmowych bonusów dla nowych klientów. Ponadto niski próg pożyczki bo 1800 zł i oni decydują czy tyle ci dadzą.

    #3822
    mira05
    Member

    Nie wiem czy długo ta firma przetrwa. Patrząc na warunki, które oferuje. Tym bardziej jak to klon kredit24

    #3843
    adamns1
    Member

    Skoro dają taką małą pożyczkę, to podejrzewam, że długo na rynku nie będą. Jest wiele innych, lepszych firm.

    #3847
    august144
    Member

    Pytałem się o pożyczkę przez stronę www, po wiem szczerze miałem wrażenie, że mnie spławili. Złożyłem wniosek i w ciągu zaledwie 15 minut przyszła decyzja negatywna. Nie uzasadnili nawet dlaczego.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.