Opinie o Extraportfel – pożyczka 2k za darmo

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Chwilówki Opinie o Extraportfel – pożyczka 2k za darmo

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2993

  tojestkormoran
  Uzytkownik

  Próbował ktoś w Extraportfel pożyczyć te 2 tys. Da się tą kwotę pożyczyć będąc nowym klientem, czy to najzwyklejszy „chłyt marketingowych” bo wiem jak jest w innych firmach. W przypadku pierwszej pożyczki te duże kwoty zwykle odrzucają albo proponują mniejsze.


  #2996

  Piernikowa
  Uzytkownik

  Nie dają. To znaczy może dają, ale chyba bardzo rzadko.
  Tu masz opis Linki widoczne dla zarejestrowanych.

  W Extraporfel przy pierwszej pożyczce lepiej wziąć mniejszą, bo to 2000 raczej ma wabić klientów, ale czytałam jednym z tych portali o pożyczkach, że przeprowadzili ileś testów i złożyli ileś wniosków na tą kwotę 2000 zł i wszystkie zostały odrzucone. Oczywiście nie potwierdza to faktu, że oni nie udzielają takiej pożyczki, bo może były inne przyczyny odrzucenia wniosków, ale mimo wszystko można wyciągnąć wniosek, że te 2000 trudno dostać.

  #2997

  tojestkormoran
  Uzytkownik

  Tak właśnie przypuszczałem. Czasem mi się zdarzało korzystać z takich ofert i ile razy próbowałem tą największą kwotę dla pierwsze pożyczki, będąc nowym klientem, to albo mi mniej zaproponowali, albo w ogóle odrzucili. Dlatego pytam, bo może lepiej wypełnić wniosek na mniejszą kwotą.

  Oni nie lubią za darmo pożyczać większych kwot, wolą takie stówki bo mniejsze ryzyko i strata w razie jak ktoś nie spłaci. Chociaż oni już tam mają sposoby żeby ściągnąć i to znacznie więcej od tych co nie spłacają.

  Z tysiącami to już jest jednak bardzo ciężko dla nowych klientów, a potem kolejne pożyczki to już pewnie chętnie dają, tylko że są tak drogie, że to się nie opłaca.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Artykuły na blogu