Opinie o Extraportfel – pożyczka 2k za darmo

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Chwilówki Opinie o Extraportfel – pożyczka 2k za darmo

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #2993

    Próbował ktoś w Extraportfel pożyczyć te 2 tys. Da się tą kwotę pożyczyć będąc nowym klientem, czy to najzwyklejszy „chłyt marketingowych” bo wiem jak jest w innych firmach. W przypadku pierwszej pożyczki te duże kwoty zwykle odrzucają albo proponują mniejsze.

    #2996
    Piernikowa
    Member

    Nie dają. To znaczy może dają, ale chyba bardzo rzadko.
    Tu masz opis Linki widoczne dla zarejestrowanych.

    W Extraporfel przy pierwszej pożyczce lepiej wziąć mniejszą, bo to 2000 raczej ma wabić klientów, ale czytałam jednym z tych portali o pożyczkach, że przeprowadzili ileś testów i złożyli ileś wniosków na tą kwotę 2000 zł i wszystkie zostały odrzucone. Oczywiście nie potwierdza to faktu, że oni nie udzielają takiej pożyczki, bo może były inne przyczyny odrzucenia wniosków, ale mimo wszystko można wyciągnąć wniosek, że te 2000 trudno dostać.

    #2997

    Tak właśnie przypuszczałem. Czasem mi się zdarzało korzystać z takich ofert i ile razy próbowałem tą największą kwotę dla pierwsze pożyczki, będąc nowym klientem, to albo mi mniej zaproponowali, albo w ogóle odrzucili. Dlatego pytam, bo może lepiej wypełnić wniosek na mniejszą kwotą.

    Oni nie lubią za darmo pożyczać większych kwot, wolą takie stówki bo mniejsze ryzyko i strata w razie jak ktoś nie spłaci. Chociaż oni już tam mają sposoby żeby ściągnąć i to znacznie więcej od tych co nie spłacają.

    Z tysiącami to już jest jednak bardzo ciężko dla nowych klientów, a potem kolejne pożyczki to już pewnie chętnie dają, tylko że są tak drogie, że to się nie opłaca.

    #4019
    august144
    Member

    O ile się przekonałem to żadna firma pożyczkowa nie daje 2 kawałków nowemu klientowi. Zazwyczaj to możesz pożyczyć do 500 zł. Oni na tym tracą, bo nie otrzymują za taką pożyczkę prowizji. To jasne że to jest ściema.

    #4144
    marcysiak1
    Member

    To raczej chwyt marketingowy, aby zdobyć klienta, a raczej jego dane osobowe. Potem wydzwaniają i oferują atrakcyjne oferty dla ciebie. Przy okazje sprzedają jeszcze dane do innych firm, aż trudno się w tym połapać.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.