Najmniejsze odsetki – gdzie?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki pozabankowe Najmniejsze odsetki – gdzie?

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #3184
    Miriam
    Member

    No właśnie. Gdzie waszym zdaniem są najmniejsze odsetki, jeżeli chodzi o branie pożyczki pozabankowej? Z góry dzięki za info.

    #3195
    Maria
    Member

    Najmniejsze odsetki to moim zdaniem u rodziny 😀 a tak poważnie to warto spojrzeć na ranking chwilówek, który w tym przypadku okaże się przydatny.

    #3345
    K23
    Member

    Najmniejsze odsetki? To nie jedyny koszt pożyczki. Pożyczka może być z oprocentowaniem nominalnym 0%, a prowizja dominującym kosztem. Zwracaj uwagę na koszt całkowity lub RRSO pożyczki.

    Więcej na temat pożyczek pozabankowych:
    http://pożyczkipozabankoweprzezinternet.pl/firmy-pozyczkowe-przez-internet.php

    #3351
    AdamB
    Member

    Pytanie technicznie rzecz biorąc źle sformułowane gdyż chwilówki na odsetkach właściwie nie zarabiają (ze względu na krótki okres kredytowania – najczęściej 30 dni). Kluczem zarobku jest prowizja. Jeśli jednak mówimy ogólnie o kosztach bez wnikania w szczegóły to najlepiej korzystać wyłącznie z promocyjnych ofert (typu 1 pożyczka z 0% RRSO) gdyż standardowe praktycznie w każdej firmie wyglądają równie nieciekawie.

    #3787
    Jowa14
    Member

    Trudno takie znaleźć. Ale jak pisał AdamB najlepiej załapać się na okazję, na przykład 0% prowizji za pierwszą pożyczkę.

    #3987
    wiesieks2
    Member

    Teraz vivus ogłasza się z zerowym RRSO. Niska prowizja i szybka pożyczka. To może byc okazja ? Cy ktoś może korzystał i wie jak to wygląda w praktyce ?

    #4710
    BasiaM
    Member

    Półtora roku temu, znajomy sprzedał mi patent na pozyczkę 10000 bez procentów w parabankach. Trzeba było, pożyczać w każdym po 1000 jako nowy klient. Nie wiem czy teraz tak jest ale ja pożyczyłam 4000 zł. Spłaciłam i faktycznie nie zapłaciłam dodatkowych kosztów, Minus tego jest taki, że teraz mnie ścigają i chcą wcisnąć kolejne oferty.

    #5310
    K23
    Member

    To twój znajomy musi nieźle zarabiać, bo 1000 zł w firmie pożyczkowej nie każdy dostanie. Przykro mi, ale głupoty piszesz. Bardzo dużo firm wymienia się informacjami o klientach, sprawdzają w BIK. Masz 1-2 pożyczki pozabankowe, z dużym prawdopodobieństwem nie dostaniesz pożyczki w innej firmie.
    Nie dajcie wrobić się w poważne kłopoty finansowe! Uważajcie gdzie bierzecie pożyczki pozabankowe (również jeżeli chodzi o Linki widoczne dla zarejestrowanych) i ile pożyczacie. Nie fakt, że odsetki nominalne są na 0% w skali roku, tylko wysokość rrso świadczy o tym, ile kosztuje pożyczka.
    A tak na marginesie: w Polsce nie ma parabanków.

    #5580
    oewonga
    Member

    Witam! Jako przedstawiciel wonga com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
    – przejrzystości – informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
    – elastyczności – dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
    – komfortu – korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

    Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
    – telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
    – poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej – nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

    W razie pytań jestem do dyspozycji
    Tomasz | Ekspert wonga com

    * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

    #5585
    K23
    Member

    Najważniejsze jest zawsze porównać kilka firm pożyczkowych i dopiero wówczas wybierać.

    ————–

    Linki widoczne dla zarejestrowanych

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.