Mieszkanie dla Młodych – czy warto?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty mieszkaniowe Mieszkanie dla Młodych – czy warto?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #2105
    siwielec23
    Member

    Czy warto skorzystać z kredytu mieszkaniowego w programie Mieszkanie dla Młodych? Ile otrzymam dopłaty do kredytu hipotecznego?

    #2137
    Mkrysztal
    Member

    Wydaje mi się, że jest to ciekawa inicjatywa, ponieważ młodym często jest samemu wejść w dorosłe życie, bez mieszkania i pieniędzy. Aczkolwiek sam się dowiem, ile można dostać dopłaty.

    #2220
    formica89
    Member

    A czy świadczenie otrzymane w ramach tego funduszu jest zwrotne? Czy trzeba zwracać tę dopłatę?

    #2507
    marcin1
    Member

    Moim zdaniem nie warto się w to bawić. Lepiej kupić coś na rynku wtórnym, bo taniej i pożyczka też będzie tańsza 😉

    #2531
    marc
    Member

    Z jednej strony jest to ciekawa inicjatywa, ale z drugiej strony nie wiem, czy ta dopłata jest warta brania na siebie takiej odpowiedzialności.

    #2551
    doris
    Member

    Sama z narzeczonym zastanawiam się nad Mieszkaniem dla Młodych, aczkolwiek nie wiem, czy kwota, którą otrzymamy jest tego warta.

    #4192
    Jowa14
    Member

    Z tego co wiem dopłata jednorazowa jest rzędu 20-30 tyś złotych. Wydaje mi się, że poprzedni program był lepszy. Z tamtego moi znajomi skorzystali i 50 % kredytu przez 8 lat spłacało im państwo. No ale MDM to zawsze coś jak sie nie ma nic.

    #4256
    wiesieks2
    Member

    Kwota dopłaty jest zależna od dwóch czynników: wielkości mieszkania i ilości posiadanych dzieci. Tutaj znalazłem artykuł http://mieszkaniedlamlodych.com/ile-doplaty-otrzymasz-w-programie-mieszkanie-dla-mlodych-studium-przypadkow/

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.