LendON – opinie

Przeglądają 4 wpisy - 8 przez 11 (z 11 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

Piernikowa
    Uzytkownik

@Jastrząb ten artykuł, do którego zamieściłeś link to moja Linki widoczne dla zarejestrowanych. Nie jest on sponsorowany. Fakt, że jest tam link partnerski, ale zawsze staram się dokładnie pisać jak sprawa wygląda, bez ściemniania, przesadnego zachęcania itp. Nawet zawsze staram się pisać w przypadku omawiania darmowych pożyczek dla nowych klientów, że trzeba koniecznie spłacać je w terminie, wziąć pod uwagę czas, w którym przelew musi dojść i że te pożyczki poza promocją są skrajnie drogie.

Jastrzab
    Uzytkownik

Mówisz, że niesponsorowane, ale na partnerskich linkach zarabiasz 😉

Piernikowa
    Uzytkownik

No dobrze, nie zaprzeczam, ale to nie znaczy, że piszę jakieś nieprawdziwe rzeczy, żeby zachęcić ludzi do brania pożyczki. Opisuję tak jak jest, na tyle rzetelnie na ile potrafię.

Sama mam czasem moralne dylematy, że z mojego bloga ludzie zakładają/biorą pożyczki, bo mam świadomość jak to wygląda poza promocją i jakie problemy można mieć nie spłacając w terminie. I otwarcie o tym piszę wszędzie, ale też gdzieś mi siedzi na plecach fakt, że pewnie część osób jest na tyle nierozważana, że zadłuża się lekkomyślnie i potem nie potrafią spłacić.

Jastrzab
    Uzytkownik

Wiem wiem, żartuję przecież. Dlatego dałem oczko na końcu. Twój blog jest w porządku sam często zaglądam. Czasem nawet polecam, także o nic Cię nie oskarżam. Nie gniewaj się 🙂

Przeglądają 4 wpisy - 8 przez 11 (z 11 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Block title