LendON – opinie

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 11 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

milenkas22
    Uzytkownik

Czy ktoś z tutaj obecnych brał szybką pożyczkę w firmie LendON? Po jakim czasie otrzymaliście pieniądze? Myślicie, że to dobry wybór?

dobranocka19
    Uzytkownik

Firma nie wygląda źle. Pożyczka bez BIK, krótkoterminowa. Dodatkowo na ich stronie kalkulator, który pozwoli wyliczyć koszty pożyczki. Jednak na chwilę obecną nie miałem z nimi większej styczności.

Aqnieszka
    Uzytkownik

pilnie potrzebowałam gotówki i koleżanka poleciła mi właśnie firmę Lendon.
    Wszystkie formalności załatwiłam w ciągu 20min.Wypełniłam formularz
    na stronie Leldon.pl umowa ramowa i za niedługo dostałam sms na telefon,
    że pieniądze zostaną przelane na moje konto.Jest to moja pierwsza pożyczka
    więc skorzystałam także z promocji zero% na odsetki , czyli w ciągu
    30dni mam spłacić tyle ile pożyczyłam.Super, że się tak udało.
    Szybko i bez zbędnych formalności.

bambo
    Uzytkownik

Chyba nie dawno weszła ta promocja w Lendon że pierwszą pożyczkę do 500 zł dają za darmo bo mój znajomy jak wcześniej brał jakoś tak na początku roku to jeszcze tej promocji u nich nie było.

agnes
    Uzytkownik

Od przyjęcia wniosku do wysłania pieniędzy minęło ok 2 godzin. Bardzo miła i rzetelna obsługa. Bez obaw można korzystać z LendOn

bombartyzed
    Uzytkownik

Firma działa i udziela pożyczek bez problemu, decyzję i pieniądze dostałem w tym samym dniu.

Jastrzab
    Uzytkownik

Chcę spróbować skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki. Oni mają jeszcze jedną markę Extraportfel niby jest do 2000 tys. na 45 dni a 1500 zł na 30 dni w Lendon. Tu jest napisana niby Linki widoczne dla zarejestrowanych, ale to wiadomo jak to jest z blogami – sponsorowane reklamy, prowizje i te sprawy.
    Lendon, czy Extraportfel lepszy już abstrahując od kwoty maksymalnej, bo pewnie i tak takiej mi nie dadzą, a 30 dni mi starczy. Czy może coś innego. W Vivus już brałem. Wonga mi odrzuciła wniosek.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 11 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Block title