Kredyt wakacyjny

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • #3434
    mucha124
    Member

    Czy znacie może banki, które udzielają nisko oprocentowanego kredytu stricte na wakacje ?Zbliża się sezon wakacyjny i chciałabym wyruszyć w świat. Słyszałam w TV o takim kredycie wakacyjnym, który zaczyna się spłacać dopiero po wakacjach. Gdzie można go dostać i jak on jest oprocentowany ?

    #3473
    Jowa14
    Member

    Tak coś takiego funkcjonuje. Wiem że się spłaca go dopiero po 3 miesiącach. Bezpośrednio z banku nie dostaniesz takiego kredyty, chyba ze dany bank uruchomił taką opcję. Najlepiej dowiadywać się o taki kredyt w biurze podróży. Kiedyś byłam w rainbow, to mi Pani podała kilka banków udzielających takiego kredytu, z którymi to biuro współpracowało.

    #3487
    mucha124
    Member

    Jowa14 a nie wiesz czy tak bez biura podroży można dostać kredyt wakacyjny w banku. Chciałabym sama wyruszyć i pozwiedzać. Bo w biurze wycieczki są dużo droższe, niż jak ktoś sama znajdzie sobie zakwaterowanie i przejazd. I chciałabym na to pieniądze z banku. Czy bank mi może też w takiej sytuacji dać kredyt wakacyjny, który będę spłacać dopiero np. od września ?

    #3593
    mira05
    Member

    W tym wypadku chyba jedynie zwykły gotówkowy można wziąć. Ja nie słyszałam o takiej promocji, tak prosto z ulicy. A może ktos cos wie ?

    #3597
    mucha124
    Member

    Ja słyszałam o takim kredycie wakacyjnym nisko oproacentwanym w telewizji. Podobno banki go udzielają i nie ma znaczenie skąd jedziesz. A spłacasz dopiero od września. Może ktoś wie ?

    #3640
    piter229
    Member

    MIni ratka PKO BP coś takiego oferuje. Kredyt na dowolny cel m.in. wakacyjny. I chyba tam można spłacac dopiero po 3 miesiącach. O ile się orientuje.

    #3659
    mucha124
    Member

    A może się orientujecie, który bank ma najlepszą propozycję kredytu na wakacje ?

    #3815
    gregorj3
    Member

    A nie lepiej jest przez cały rok coś uskładać? I wtedy pojechać na wakacje?

    #3832
    piter229
    Member

    Gregorj3 to najlepszy pomysł i najtańszy. najlepiej rezerwować jesienią kiedy jeszcze oferty nie są zbyt drogie i zbierać pieniądze na osobne konto na właśnie cel wakacyjny.

    #3920
    mucha124
    Member

    Tak, aby coś ciekawego załapać trzeba już zacząć się rozglądać październik listopad. A z uskładaniem jest tak, że nie wiesz czy taką sumę do uskładasz. Dlatego warto wesprzeć się kredytem, przynajmniej częściowo. Gdyż na całość może mocno boleć we wrześniu.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.