Kredyt wakacyjny

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

mucha124
    Użytkownik

Czy znacie może banki, które udzielają nisko oprocentowanego kredytu stricte na wakacje ?Zbliża się sezon wakacyjny i chciałabym wyruszyć w świat. Słyszałam w TV o takim kredycie wakacyjnym, który zaczyna się spłacać dopiero po wakacjach. Gdzie można go dostać i jak on jest oprocentowany ?

Jowa14
    Użytkownik

Tak coś takiego funkcjonuje. Wiem że się spłaca go dopiero po 3 miesiącach. Bezpośrednio z banku nie dostaniesz takiego kredyty, chyba ze dany bank uruchomił taką opcję. Najlepiej dowiadywać się o taki kredyt w biurze podróży. Kiedyś byłam w rainbow, to mi Pani podała kilka banków udzielających takiego kredytu, z którymi to biuro współpracowało.

mucha124
    Użytkownik

Jowa14 a nie wiesz czy tak bez biura podroży można dostać kredyt wakacyjny w banku. Chciałabym sama wyruszyć i pozwiedzać. Bo w biurze wycieczki są dużo droższe, niż jak ktoś sama znajdzie sobie zakwaterowanie i przejazd. I chciałabym na to pieniądze z banku. Czy bank mi może też w takiej sytuacji dać kredyt wakacyjny, który będę spłacać dopiero np. od września ?

mira05
    Użytkownik

W tym wypadku chyba jedynie zwykły gotówkowy można wziąć. Ja nie słyszałam o takiej promocji, tak prosto z ulicy. A może ktos cos wie ?

mucha124
    Użytkownik

Ja słyszałam o takim kredycie wakacyjnym nisko oproacentwanym w telewizji. Podobno banki go udzielają i nie ma znaczenie skąd jedziesz. A spłacasz dopiero od września. Może ktoś wie ?

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.