Kredyt samochodowy z opcją szybszej wpłaty

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Kredyt samochodowy z opcją szybszej wpłaty

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #2060
    siwielec23
    Member

    Poszukuję oferty banku, który w miarę bezproblemowo pozwoli mi spłacać kredyt samochodowy w ratach większych niż wynikają z umowy. Możecie mi coś polecić?

    #2155
    Szymonpany25
    Member

    Z tego co się orientuję to Paribas Bank lub Getin Bank, ale nie jestem w stanie powiedzieć, który ma lepszą ofertę.

    #2196
    kop-mon
    Member

    Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma bankami to wybrałbym Getin Bank, bo wydaje mi się, że jednak mają lepszą ofertę.

    #4220
    marktwain
    Member

    Nie wiem czy możesz płacić większe raty, ale możesz praktycznie w każdym banku wcześniej spłacić częściowo lub całościowo kredyt. Co prawda pobierają prowizję za wcześniejszą spłatę 0k 1-2%. Ale w umowie bank dopuszcza taką możliwość i na przykład w ciągu pierwszych 3 lat pozwala spłacić do 50 % wartości kredytu bez prowizji. Może to cie zadowoli ?

    #4254
    anetka14
    Member

    Dobrym rozwiązaniem w tym wypadku jest wzięcie kredytu na krótszy okres kredytowania. Zamiast maksymalnego weź np. 5 lat. W banku mogą ci zrobić symulację rat na różne długości okresu kredytowania. Wydaje mi się że to by było najprostsze rozwiązanie.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.