Kredyt samochodowy dla starszej osoby

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Kredyt samochodowy dla starszej osoby

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #2063
    dobranocka19
    Member

    Mój tata (57 lat) chce sobie kupić samochód. Czy są banki, które udzielają kredytów samochodowych starszym osobom? Gdzie można by się było udać?

    #2120
    siwielec23
    Member

    A ja mam pytanie, bo trzeba to wyjaśnić. Czy w grę w przypadku wieku taty wchodzi leasing konsumencki?

    #2152
    milenkas22
    Member

    No właśnie. Bo można zdecydować się na taki leasing. Chociaż kredyt też powinien dostać, ale nie zawsze w takiej kwocie w jakiej sobie wymarzy.

    #2198
    kop-mon
    Member

    A jaki jest maksymalny okres kredytowania? To znaczy chodzi mi o to, czy jest jakiś pułap wieku, w którym można wziąć kredyt?

    #2303
    ambitny
    Member

    moze niech spróbuje prywatnie na pozyczkolandia.pl, tam wystarczy że sie zarejestruje, zweryfikuje i moze wnioskować o pożyczkę nawet na dłuższy okres czasu.

    #2533
    marc
    Member

    Czy firma pożyczkolandia przypadkiem nie ma takich pożyczek chwilówek? To się nie opłaca, bo chodzi tu o kredyt.

    #4255
    anetka14
    Member

    Myślę że twój tata bez problemu powinien dostać kredyt na samochód. Maksymalny okres kredytowania kredytów samochodowych jest od 8-12 lat ( zależy od banku). Ponadto banki udzielają kredytów osobom do 70 roku życia. Także 57 lat to jeszcze 13 lat spłacania, więc bez problemu dostanie.

    #4272
    mira05
    Member

    Kwestia jeszcze jakie ma dochody i jaki jest jego stan, czyli czy pracuje na etacie, ma działalność, albo jest na rencie. O to bym się bardziej zapytał. Najlepszym rozwiązaniem jest praca na etacie najlepiej z długoletnim stażem i na kierowniczym stanowisku. Wtedy ma duże szanse otrzymania kredytu na samochód.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.