Kredyt na samochód z wkładem własnym

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Kredyty samochodowe Kredyt na samochód z wkładem własnym

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

Barto
    Użytkownik

W którym banku waszym zdaniem opłaca się najbardziej wziąć kredyt, jeżeli chodzi o zakup używanego samochodu z wkładem własnym?

Jowa14
    Użytkownik

Moim zdaniem WBK jest najbardziej przejrzyste pod tym względem. Ja przećwiczyłam wiele kredytów w wielu bankach i właściwie są one bardzo podobne. Jak bank ma mniejsze oprocentowanie to ma większą prowizję, albo jest na odwrót. Czasem można załapać sie na jakąś promocje kredytową. I suma sumarum wychodzi na to samo. Natomiast WBK przynajmniej ma przejrzysta umowę kredytową. Wszystko jasne czarno na białym.

piter229
    Użytkownik

Jakiś czas temu Raiffaisen miał dobrą ofertę. Zapytaj się w oddziale tego banku.

mucha124
    Użytkownik

W rankingach ciągle BGZ Paribas przoduje, jeżeli chodzi o kredyt samochodowe. Ale tak naprawdę zapytaj sie w banku, w którym masz konto. Możesz wynegocjować atrakcyjną ofertę. A pozatym masz gwarancje minimum formalności i szybkie załatwienie kredytu.

piter229
    Użytkownik

Nie wszystkie bank udzielają takiego kredytu, ale znalazłem artykuł krok po kroku jak otrzymać taki kredyt Linki widoczne dla zarejestrowanych

marktwain
    Użytkownik

Z tego co przeczytałem to najlepiej wziąć kredyt gotówkowy lub wykorzystać limit debetowy. Natomiast w drugiej kolejności kredyt samochodowy. Czyżby banki niechętnie udzielały kredytu na samochód używany ?

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.