Kredyt na samochód dla kuriera

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Kredyt na samochód dla kuriera

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #3498
    kuj2
    Member

    Powiedzcie mi proszę, gdzie będzie najkorzystniej wziąć kredyt, jeżeli chciałbym zacząć pracę, jako kurier?

    #3504
    Jowa14
    Member

    Jeżeli masz być na własnej działalności, a tak to wynika z twojego posta, to pomyśl o kredycie dla firm. Jezeli nie masz jeszcze działalności to może uda ci się skombinować z urzędem pracy. Zarejestrowałbyś sie na 1 miesiąc , góra 2 miesiące na zasiłek i zapisał do programu pieniądze na rozpoczęcie działalności. Możesz dostać z UP do 25 tyś zł, a to już by starczyło na używanego busa, czy większą osobówkę.

    #3506
    august144
    Member

    Chłopie nie kupuj używanego samochodu dostawczego. Kumpel kupił i więcej ten samochód stał w warsztacie niż jeździł. Tracił tylko pieniądze, bo nie dość, że samochód nie zarabiał to jeszcze kosztował. Zazwyczaj busy i wszystkie te większe samochody są dobrze eksploatowane. Najlepiej weź nowy samochód w leasingu. Co prawda to miesięcznie kosztuje, ale unikniesz wielu problemów.

    #3537
    kuj2
    Member

    A polecicie jakąś fajną ofertę leasingową? W ogóle nie wiem, jak się do tego zabrać. Nie mam zielonego pojęcia.

    #3575
    mucha124
    Member

    Kiedyś moja firma miała samochody w Europejskim funduszu leasingowym. Nie wiem jakie zasady ten fundusz miał, ale myśmy mieli około 9 samochodów w leasingu. W tym dwa dostawcze i reszta osobówki.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.