Kredyt na samochód dla kuriera

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Kredyty samochodowe Kredyt na samochód dla kuriera

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

kuj2
    Użytkownik

Powiedzcie mi proszę, gdzie będzie najkorzystniej wziąć kredyt, jeżeli chciałbym zacząć pracę, jako kurier?

Jowa14
    Użytkownik

Jeżeli masz być na własnej działalności, a tak to wynika z twojego posta, to pomyśl o kredycie dla firm. Jezeli nie masz jeszcze działalności to może uda ci się skombinować z urzędem pracy. Zarejestrowałbyś sie na 1 miesiąc , góra 2 miesiące na zasiłek i zapisał do programu pieniądze na rozpoczęcie działalności. Możesz dostać z UP do 25 tyś zł, a to już by starczyło na używanego busa, czy większą osobówkę.

august144
    Użytkownik

Chłopie nie kupuj używanego samochodu dostawczego. Kumpel kupił i więcej ten samochód stał w warsztacie niż jeździł. Tracił tylko pieniądze, bo nie dość, że samochód nie zarabiał to jeszcze kosztował. Zazwyczaj busy i wszystkie te większe samochody są dobrze eksploatowane. Najlepiej weź nowy samochód w leasingu. Co prawda to miesięcznie kosztuje, ale unikniesz wielu problemów.

kuj2
    Użytkownik

A polecicie jakąś fajną ofertę leasingową? W ogóle nie wiem, jak się do tego zabrać. Nie mam zielonego pojęcia.

mucha124
    Użytkownik

Kiedyś moja firma miała samochody w Europejskim funduszu leasingowym. Nie wiem jakie zasady ten fundusz miał, ale myśmy mieli około 9 samochodów w leasingu. W tym dwa dostawcze i reszta osobówki.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.