Kredyt na budowę domów energooszczędnych

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty dla firm Kredyt na budowę domów energooszczędnych

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • #3695
    kuj2
    Member

    Powiedzcie mi proszę, który bank w ogóle może udzielić takiego kredytu? Jak to wygląda w praktyce?

    #3696
    piter229
    Member

    Tak może udzielić kredytu. Zainteresuj sie czy byś nie miał zwrotu częściowego z funduszy unijnych. Oni stawiają teraz na ekologię i wszechobecną energooszczędność. Są firmy , które budują takie domy i może mogą załatwić taką dotację.

    #3754
    Jowa14
    Member

    Znalazłam informacje w muradomie o dopłatach do domu pasywnego i energooszczędnego. Przy budowie domu energooszczędnego możesz dostać dopłatę 30 tyś zł. Niby nic ale zawsze coś. https://muratordom.pl/prawo/finanse/beda-doplaty-do-budowy-domu-energooszczednego-lub-pasywnego-mozesz-otrzymac-nawet-50-tys-zl-aa-tSmb-A6LC-musL.html

    #3756
    gregorj3
    Member

    O super, muszę koniecznie przejrzeć ten artykuł 😉

    #3762
    mira05
    Member

    Na pewno BOS, Bank Polskiej Spółdzielczości, SGB-Bank SA, BZWBK

    #3978
    august144
    Member

    Temat energooszczędnych domów jest teraz na czasie. Wiem że deweloperzy biorą na budowe takich inwestycji. Teraz więcej banków taką ofertę oferuje dla inwestorów.

    #3979
    Jowa14
    Member

    A to nie są przypadkiem dotacje państwowe, a nie bankowe ? Z tego co wiem to państwo dokłada, a nie bank, więc chyba nie ma tutaj znaczenia w którym banku.

    #3999
    piter229
    Member

    To są dotacje państwowe i każdy się może o nie starać, niezależnie w jakim banku wziął kredyt na budowę domu energooszczędnego.

    #4117
    marcysiak1
    Member

    A czy można otrzymać podwójną dotację ? Bo jak dostanie ją deweloper na budowę takiego domu, to kupujący już gotową nieruchomość tez może ją dostać, składajac wniosek o dotację ? Tutaj są duże rozbieżności jak to państwo traktuje.

    #4118
    anetka14
    Member

    Przy zakupie domu energooszczędnego można otrzymać dotację na zakup domu od dewelopera. Z tego co słyszałam to deweloperzy mogą pomóc w uzyskanie takiej dotacji przez inwestorów. Nie słyszałam, aby deweloperzy dostawali takie dotacje na budowę domów na sprzedaż.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.