Kredyt – ciągnik rolniczy

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Kredyty dla firm Kredyt – ciągnik rolniczy

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

john-deer
    Uzytkownik

Nareszcie tu docieram i piszę swój pierwszy wątek/temat.
    Gdzie udać się po kredyt na ciągnik rolniczy do banku, czy jakichś innych firm tego typu?
    Na przystanku autobusowym znalazłem ulotkę kredyty rolnicze 100.000 zł od ręki, co to ma być?

bambo
    Uzytkownik

Masz zamiar kupić nowy ciągnik rolniczy, czy używany?
    Na nowe ciągniki są potężne pieniądze z Unii na dofinansowania, tak więc to przemyśl.

john-deer
    Uzytkownik

Tak wiem, ale po zgłoszeniu wniosku nie uznano go dla mojego gospodarstwa i zostaje mi zakup sprzętu używanego w wysokości 70-80 tysięcy złotych. Wkład własny to 20.000.

bambo
    Uzytkownik

To skorzystaj z prawdziwego wiarygodnego banku, bo dla rolników mają niesamowite oferty inwestycyjne. Natomiast firmy pozabankowe, będą chciały z Ciebie zrobić żywiciela.

xxl
    Uzytkownik

Nie ukończyłeś 40 roku życia? To korzystaj z Kredytu preferencyjnego dla rolników udzielanego z niższym niż w normalnym kredycie oprocentowaniem, bo z dopłatą Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

john-deer
    Uzytkownik

Bodajże BGŻ ma taką ofertę kredytu preferencyjnego. Myślałem już nad tym, ale do tego kredytu trzeba zrobić plan biznesowy gospodarstwa i nie tylko. Roboty sporo i jeszcze nie mam pewności czy otrzymam.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Block title