Kredyt – ciągnik rolniczy

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty dla firm Kredyt – ciągnik rolniczy

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • #1107
    john-deer
    Member

    Nareszcie tu docieram i piszę swój pierwszy wątek/temat.
    Gdzie udać się po kredyt na ciągnik rolniczy do banku, czy jakichś innych firm tego typu?
    Na przystanku autobusowym znalazłem ulotkę kredyty rolnicze 100.000 zł od ręki, co to ma być?

    #1121
    bambo
    Member

    Masz zamiar kupić nowy ciągnik rolniczy, czy używany?
    Na nowe ciągniki są potężne pieniądze z Unii na dofinansowania, tak więc to przemyśl.

    #1131
    john-deer
    Member

    Tak wiem, ale po zgłoszeniu wniosku nie uznano go dla mojego gospodarstwa i zostaje mi zakup sprzętu używanego w wysokości 70-80 tysięcy złotych. Wkład własny to 20.000.

    #1147
    bambo
    Member

    To skorzystaj z prawdziwego wiarygodnego banku, bo dla rolników mają niesamowite oferty inwestycyjne. Natomiast firmy pozabankowe, będą chciały z Ciebie zrobić żywiciela.

    #1177
    xxl
    Member

    Nie ukończyłeś 40 roku życia? To korzystaj z Kredytu preferencyjnego dla rolników udzielanego z niższym niż w normalnym kredycie oprocentowaniem, bo z dopłatą Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

    #1184
    john-deer
    Member

    Bodajże BGŻ ma taką ofertę kredytu preferencyjnego. Myślałem już nad tym, ale do tego kredytu trzeba zrobić plan biznesowy gospodarstwa i nie tylko. Roboty sporo i jeszcze nie mam pewności czy otrzymam.

    #3725
    piter229
    Member

    Spróbuj do Agencji restrukturyzacji i Rozwoju Terenów Rolnych. Oni mają fundusze na inwestycje dla rolników m.in można otrzymać od unii pieniądze na zakup ciągnika. Wystarczy złożyć wniosek. Oni jeszcze pomagają przy wypełnianiu wniosku o dotację.

    #3727
    Jowa14
    Member

    Piter229 a jeszcze te dotacje unijne na maszyny dla rolników funkcjonują ? Ja nie słyszałam na obecna chwilę żeby można było dostać pieniądze z unii na rolnika. No chyba że agencja ma dotacje i dofinansowuje sama.

    #3799
    piter229
    Member

    Jeszcze jest opcja Agrofundusz, kredyt na zakup sprzętu rolniczego. Możesz skorzystać jak jesteś rolnikiem.

    #3876
    august144
    Member

    Ciągnik to inwestycja, bo przecież nie będziesz nim jeździł po polach dla relaksu, no chyba że lubisz i lepiej żebyś się jednak udał do banku. BOS udziela takich kredytów.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.