Jak obrać taktykę w przypadku spłaty chwilówek?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Chwilówki Jak obrać taktykę w przypadku spłaty chwilówek?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #3122
    Barto
    Member

    Tak, jak w temacie. Jaką taktykę waszym zdaniem powinniśmy obrać, jeżeli chcemy spłacać chwilówki? Co powinno się robić krok po kroku?

    #3150
    kowala
    Member

    O bardzo dobry temat. Bardzo chętnie sam się dowiem, w jaki sposób uniknąć spirali długów.

    #4174
    marktwain
    Member

    Moja taktyka jest taka. Chwilówka jak sama nazwa mówi to pożyczka na chwilę, na nieprzewidziane wydatki lub zakupy. Chwilówkę warto pożyczyć jak wiemy że w ciągu miesiąca jesteśmy w stanie ją spłacić. Wiele chwilówek nie pobiera odsetek czy prowizji przy pierwszej pożyczce, jeżeli ją zwrócimy w ciągu jednego lub góra dwóch miesięcy. Złą praktyka jest pożyczanie w chwilówce na życie, wiedząc ze nie mamy pieniędzy na spłatę.

    #4229
    mira05
    Member

    Dobra taktyka. Jak mam też swoją własną. Zazwyczaj nie pożyczam w chwilówkach, a jak już muszę, to wtedy kiedy wiem, że za dwa tygodnie będę miała pieniądze na spłatę. W dwa tygodnie mi aż tak wielkie odsetki w chwilówce nie na rosną , a ja zdążę szybko spłacić całość.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.