Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki pozabankowe Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #1142
    xxl
    Member

    Pytanie takie jak w wątku:

    Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik?

    #1173
    grzegorz
    Member

    W euroloan.pl dawali po prostu na dowód pożyczkę.
    Nigdzie Cię nie sprawdzali i pieniądze też szybko wypłacili.
    Teraz widzę, że pożyczkę możesz rozłożyć na kilka miesięcy 🙂

    #2228
    Renia66
    Member

    jak szybko i od ręki to najlepiej w Lendonie, w dodatku pierwsza bez odsetek.Wystarczy wejść na stronę lendon.pl umowa ramowa , wypełnić formularz i zasadzie w ciągu kilkunastu min wysyłają sms na tel.Pożyczka jest wciąż aktualna sama skorzystałam nie tak dawno.Szybko i wygodnie.

    #2229
    ambitny
    Member

    na pewno pożyczki społecznosciowe typu pozyczkolandia.pl są niskie koszta.

    #2655
    Bogdan S.
    Member

    Niedawno w pluskasa.pl brałem chwilowke, na pewno nie sprawdzaja biku bo mam zaleglosc w banku a chwilowke dostalem.

    #2760
    chlopik
    Member

    Jeśli musisz brać szybką pożyczkę to weź ją od normalnej długo działajacej na rynku firmy a nie od jakiś lichwiarzy przykład dobrej firmy która działa w tym segmencie to JanVest – http://janvest.pl/. Plusem jest to, że jest to firma, która chodzi na ustępstwa. Wiadomo jak to w życiu bywa. Niechętnie przejmują nieruchomości. No i na rynku są już ponad 15 lat, świadczy to o profesjonalizmie.

    #3549
    piter229
    Member

    JanVest ? Ponad 15 lat na rynku, a o niej nie słyszałem. Może ktoś wie coś więcej na temat tej firmy.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.