Fundusz Korona – pożyczki pozabankowe

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki pozabankowe Fundusz Korona – pożyczki pozabankowe

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #2099
    dobranocka19
    Member

    Miał ktoś z nimi styczność? Na jakich warunkach odbywa się pożyczka? Jaka jest minimalna kwota pożyczki?

    #2127
    attractive
    Member

    Minimalna kwota to 2.000-10.000 zł. Nie musisz wnosić żadnych opłat wstępnych. Decyzję otrzymujesz w 24 godziny.

    #2183
    formica89
    Member

    A orientujesz się może jakie jest oprocentowanie? Chodzi mi o to, czy jest korzystne w porównaniu do innych instytucji.

    #2203
    dobranocka19
    Member

    Dokładnie. Jakie jest oprocentowanie w skali roku? Macie jakieś doświadczenia z tym funduszem, jakieś opinie?

    #2383
    Mishell
    Participant

    Sprawdzałem dzisiaj na ich stronie ile wyniosło by RRSO przy pożyczce 10 tyś zł na 12 miesięcy to ich kalkulator wyliczył mi RRSO: 229.53 % i rata miesięczna tej pożyczki wyniosła by 1500 zł.

    #2405
    Przedstawiciel
    Keymaster

    Minimalna kwota to 2.000-10.000 zł. Nie musisz wnosić żadnych opłat wstępnych. Decyzję otrzymujesz w 24 godziny.

    Teraz minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 zł.

    #3417
    august144
    Member

    Co za procent !!! 229 % to ci goście ci ściemniają Mishell. Nijak to się nie trzyma kupy. W ciągu roku to oni dwukrotnie od ciebie ściągnął te 10 tyś kafli. Z tą ratą 1500 zł to cię ściemnili, abyś wziął u nich. Lepiej uważaj i czytaj umowę dokładnie, czy tam nie ma żadnych krzaczków.

    #3438
    bambo
    Member

    Temat trochę już stary ale właśnie z ciekawości teraz wszedłem na ich stronę i na dzień dzisiejszy przy pożyczce 10 tysięcy na 12 miesięcy RRSO wynosi 166,66% i rata miesięczna wynosi 1400 zł czyli mają taniej niż 3 lata temu jak pisał Mishell.

    #3502
    Jowa14
    Member

    Hmmm czyżby konkurencja deptała im po piętach ? Jakiś czas temu nasze państwo niby wzięło sie za te chwilówki. Mieli uregulować te ich lichwiarskie oprocentowania pożyczek. Ale jak widać lepszym rozwiązaniem jest jednak rynek konkurencyjny. On zaczął regulować te z kosmosu wzięte procenty. Notabene 166,66% RRSO to też nie mało.

    #4204
    marcysiak1
    Member

    Te RRSO to jest tak pod śrubowane. Ostatnio oglądałam reklamę wonga i taki prosty kredyt niskie raty, przejrzysty plan spłacania itp, itd ,a RRSO 303 %. Jak to się ma do rzeczywistości ?

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.