Eurolan, pozyczki finskie

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • #3555
    mira05
    Member

    Czy ktoś słyszał o tych pożyczkach fińskich eurolan ? Czy działają jak chwilówki ? Jakie mają warunki i czy szybko udzielają pożyczki ?

    #3568
    august144
    Member

    To te skandynawskie pożyczki. Można pożyczyć u nich duże kwoty i szybka decyzja kredytowa. Wiem że sprawdzają KRD i BIK. Ponadto wymagają założenia u nich konta, które jest płatne. Więc ściągają z dłużnika kasę dodatkowo.

    #3605
    piter229
    Member

    Praktycznie całkowity brak formalnosci. Brałem już chwilówki w kilku firmach i tutaj wypełniania druczków, formularzy było zdecydowanie najmniej. Po wypełneniniu wniosku, który był tak jak juz pisałem krótki w ciągu kilku minut dostałem telefon o przyznaniu pożyczki. Kwota pożyczki jaką brałem była przy tym dość wysoka.

    #3609
    august144
    Member

    Łatwo, prosto. Jednak nie jest już tak przyjemnie jak się nie płaci pożyczki. Dwa razy składałam podanie o przedłużenie pożyczki. Dopiero za drugim odniosło skutek ( nie wiem co się stało z pierwszym wnioskiem, wyparował czy co?????).
    Dodatkowo miałam zawsze lekkie problemy z kontaktem. Linia jest ciągle zajęta albo nie ma sygnału.

    #3676
    Jowa14
    Member

    Nigdzie nie jest przyjemnie jak się nie spłaca pożyczki. A szczególnie w Polsce. Ja jeszcze nie słyszałam o firmie pożyczkowej, która uprzejmie traktuje dłużników nie wywiązujących się ze spłaty.

    #3790
    mira05
    Member

    Ale jak czytam wasze posty, to wnioskuję, że ta firma jest warta zaufania. I można w niej spokojnie wziąć pożyczkę. Czy może ktoś jeszcze więcej coś wie ? Ma jakieś doświadczenia z Eurolanem ?

    #3793
    kuj2
    Member

    Uprzejmie traktuje dłużników? Jest w ogóle taka firma?

    #3802
    august144
    Member

    No u nas w Polsce uprzejmie nie traktują osób, które nie spłacają długów. To nie ten kraj. My jesteśmy przyzwyczajeni, że nas się bierze za gardło. Ale na zachodzie dłużnik jest bardziej na prawie niż wierzyciel i wszystkie sytuacje losowe są przewidziane.

    #3821
    mira05
    Member

    Drobne rybki, które winne są kilkaset zł lub kilka tysięcy zł są traktowane jak dno. Natomiast grube rybki pożyczające na miliony i nie spłacający, takich to się nawet nie rusza.

    #4124
    anetka14
    Member

    To zależy jakie tzw grube ryby. Jeżeli masz na myśli osoby na wysokich stołkach to nazywa się to kradzież w majestacie prawa w naszym kraju. Natomiast dla reszty jest to kradzież. Nawet jak ukradniesz milion dolarów to wsadzą cię za to do pierdla.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.