Ekspres kasa – bez zbędnych formalności

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Chwilówki Ekspres kasa – bez zbędnych formalności

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #1137
    xxl
    Member

    Czy chwilówka w Ekspres kasa odbywa się naprawdę tylko internetowo bez zbędnych formalności w niesamowicie szybkim czasie?

    #1152
    bambo
    Member

    Tak jak najbardziej, korzystałem z ich usług już kilka razy.
    Teraz przed świętami pieniążki bardzo były mi potrzebne.

    #1175
    xxl
    Member

    Korzystałeś kilka razy? To dostajesz teraz jakieś zniżki lub prezenty w postaci niskiego oprocentowania?

    #1195
    kanapka
    Member

    Oficjalnie nic napisane o zniżkach dla stałych klientów nie ma. W rzeczywistości jak napisze się lub skontaktuje to może coś spuszczą z oprocentowania.

    #2985
    Jastrzab
    Member

    Tu jest dość ciekawy opis Linki widoczne dla zarejestrowanych

    Tą samą pożyczkę można wziąć też na stronie Ferratum Bank, KasaTAK i Ofin, bo to wszystko jest Ferratum. Zastanawia mnie tylko po co im tyle marek? Może żeby klient pomyślał, że może skorzystać kilka razy z pierwszej darmowej pożyczki, ale nie może bo to jedna firma. Przy czym przypuszczam, że takich, którzy próbuję nie brakuje, a potem płacą 😉

    #5388
    radekrak
    Member

    Korzystałam z podobnej oferty by móc mojej rodzinie pokupować na święta kremy od Calluna Medica. Słyszałam wiele pozytywów o ich skuteczności, a i na maseczkę dla siebie się skusiłam. Teraz łatwo spłacam zobowiązanie, by w przyszłym roku znów w razie potrzeby ratować się pożyczką.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.