Dofinansowanie małej firmy

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty dla firm Dofinansowanie małej firmy

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #3155
    Paula
    Member

    Ponoć od 1 sierpnia br. mają być jakieś dofinansowania dla małych, rozpoczynających dopiero swoją przygodę przedsiębiorstw. Ktoś coś wie?

    #3158
    Agata
    Member

    A to nie miało czasem wejść 1 września?

    #3454
    piter229
    Member

    Ja słyszałem o kredytach niskooprcentowanych dla startupów. Generalnie osób, które zamierzają otworzyć swoja pierwszą firmę. Głównie myślą o absolwentach, którzy kończą uczelnię czy szkołę, maja pomysł na biznes, a nie mają kasy. Można wziąć pozyczkę od 20 tyś- 75tyś zł na założenie działalności.

    #3650
    Jowa14
    Member

    To tak najlepiej zapytać się w tak zwanych inkubatorach przedsiębiorczości. Czyli firmach zajmujących się pomaganiem biznesowi. Na pewno będą wiedzieć coś więcej.

    #3654
    august144
    Member

    EEE tam te tzw. inkubatory nic nie dają. Powstały se takie jakieś dziwne fundacje, które udają że pomagają przedsiębiorcom. Biorą na działalność kasę z unii i nic nie robią i nic nie wiedza. Dzwoniłem tam wczoraj, to mi powiedzieli, że nie ma dla mnie żadnych takich tanich kredytów i żebym szukał w banku. I to się nazywa pomoc i porada ?

    #3697
    piter229
    Member

    Są jeszcze tzw kredyty unijne i dofinansowania dla starupów. Najlepiej jakby się dowiedział w urządzenie lub agencji rozwoju jakiegoś regionu.

    #3826
    august144
    Member

    W temacie coś tutaj znalazłem https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-8-sposobow-na-dofinansowanie-dla-firm. Dla tych co jeszcze szukają i interesuje ich ten temat.

    #3864
    mucha124
    Member

    Z tej strony wynika, że są środki dla małych przedsiębiorstw tylko co rozumieć pod pojęciem innowacyjności. Możesz dostać fundusze na inwestycje i prace badawczo- rozwojowe tylko o innowacyjnym charakterze. Trudno, aby mała firma mogła być innowacyjna, no chyba że w branży it.

    #3977
    august144
    Member

    Dla małej firmy to jedynie inwestycja z zakupem badań nad nową technologią. kwestia jak kto to sprytnie obmyśli. Małe firmy tez z tego programu dostają dotacje.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.