Dochody z zza granicy

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #2090
    compelling
    Member

    Czy jeśli mam dochody w kraju i zza zagranicy, to czy te zagraniczne dochody będą wliczać się do mojej zdolności kredytowej?

    #2146
    milenkas22
    Member

    A czy dochody zza granicy są opodatkowane? Chodzi mi o to, czy pracujesz tam na umowę o prace, czy na czarno?

    #2263
    ambitny
    Member

    są firmy pozyczkowe które tego nie sprawdzają, ja korzystam z pozyczkolandia i tam nie ma wplywu czy za granicą czy w Polsce, ważne że dostajesz pieniądze.

    #2509
    marcin1
    Member

    Oczywiście, że będą. Musisz tylko przetłumaczyć dokumenty na polski u tłumacza przysięgłego.

    #3376
    Bolek
    Member

    Znajomy bral kredyt pracujac w zagranicznej firmie, w banku chcieli umowe przetlumaczona na polski i wyciag z konta z wplywami od pracodawcy. Dostal bez problemu 15 000 zl, w euro zarabial cos kolo 2000 miesiecznie z tego co pamietam, proponowali mu nawet wiecej bo mial zdolnosc na wieksze kwoty tez.

    #3469
    Jowa14
    Member

    Większość banków uznaje już dochody z pracy z zagranicą, i udziela kredytu takim osobom. Ważne żeby te dochody były udokumentowane. Musisz mieć umowę z pracodawcą zagranicznym. Podobnie jak w kraju, gdy tam pracujesz na czarno, to dla banku liczy sie tak jakbyś wogóle tam nie pracował.

    #3951
    piter229
    Member

    Ci co pracują za granicą mają łatwiej, ze względu na wyższe dochody niż w kraju i przez to większą zdolność kredytową. Banki takie osoby lubią i chętniej udzielają kredytów. Mój znajomy, który na stałe pracuje w Holandii, chciał wziąć kredyt na samochód. W BZWBK złożył wniosek i ledwo wyszedł z banku, już do niego dzwonią, ze otrzymał kredyt.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.