Dochody z zza granicy

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Zdolność kredytowa Dochody z zza granicy

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2090

  compelling
  Uzytkownik

  Czy jeśli mam dochody w kraju i zza zagranicy, to czy te zagraniczne dochody będą wliczać się do mojej zdolności kredytowej?


  #2146

  milenkas22
  Uzytkownik

  A czy dochody zza granicy są opodatkowane? Chodzi mi o to, czy pracujesz tam na umowę o prace, czy na czarno?

  #2263

  ambitny
  Uzytkownik

  są firmy pozyczkowe które tego nie sprawdzają, ja korzystam z pozyczkolandia i tam nie ma wplywu czy za granicą czy w Polsce, ważne że dostajesz pieniądze.

  #2509

  marcin1
  Uzytkownik

  Oczywiście, że będą. Musisz tylko przetłumaczyć dokumenty na polski u tłumacza przysięgłego.

  #2835

  amaadeu5sz
  Uzytkownik

  Witam wszystkich,
  To będzie małe ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat odrobinę na marginesie problematyki tego forum.
  Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany , rusza z tegoroczną odsłoną programu dotacyjnego dla wszystkich organizacji niedochodowych i pozarządowych. Można uzyskać subwencje o wartości dwudziestu tysięcy złotych. Wsparcie na akcje społeczne wspierające naukę i szkolnictwo, wszelkie formy uczenia innowacyjnych postaw albo likwidację barier biurokratycznych. Z kampanii wyłączeni są jednostki i organizacje polityczne, organizacje religijne, urzędy, komercyjne przedsiębiorstwa. Na tej stronie można znaleźć info dla chętnych: Linki widoczne dla zarejestrowanych
  Nie ma narzuconego harmonogramu w jakim trzeba się zmieścić z projektem – wszystkie analizowane są na bieżąco i cały rok.
  Pozdrawiam,
  Rafal
  PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako komercyjnego marketingu – chodzi o niedochodowy projekt dla organizacji charytatywnych.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Artykuły na blogu