Dobry kredyt inwestycyjny

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #3093
    Klaudyna
    Member

    No właśnie. Który bank obecnie ma najlepszą ofertę, jeżeli chodzi o kredyt inwestycyjny? Ktoś coś?

    #3109
    Adsa
    Member

    Niestety nie pomogę, bo dopiero sam jestem na etapie szukania czegoś dla siebie. Ktoś coś?

    #3521
    piter229
    Member

    Swego czasu dobre kredyty inwestycyjne dla młodych firm oferował Idea bank. Znajomy wziął kredyt i był zadowolony. Proste zasady, w miarę atrakcyjne warunki kredytowe i można się dogadać w razie poślizgów płatniczych. Jeszcze Raiffasen ma takie kredyty inwestycyjne dla firm.

    #3587
    Jowa14
    Member

    Bank Śląski ma dobre kredyty dla firm. Ale najlepiej jakbyś sie zapytał w banku, w którym masz konto. Będzie najłatwiej i najprościej.

    #4024
    august144
    Member

    Zależy na co potrzebujesz inwestycji. Czasem jak młoda prężna z innowacyjnym podejściem firma to może dostać z funduszy unijnych. Tak robią kolesie z branży IT. Tam zawsze inwestycje są innowacyjne.

    #4185
    anetka14
    Member

    Ofert jest sporo. Ostatnio byłam w Raifesenie i tam widziałam fajną ofertę kredytową dla młodych prężnych firm. Oferta była skierowana do jednoosobowych działalności i małych firm. To może być coś dla ciebie.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.