Czy opłaca sie zakładac chwilówki

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Chwilówki Czy opłaca sie zakładac chwilówki

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

piter229
    Użytkownik

Chwilówki powstają jak grzyby po deszczu. Teraz to jest najlepszy biznes. Czy opłaca się zakładać firmę typu chwilówka ?

gregorj3
    Użytkownik

Ostatnio sam o tym myślałem. Powiedz mi, jakie formalności w ogóle trzeba załatwić pod takie firmy? Od czego zacząć?

piter229
    Użytkownik

Teraz jest nieco ciężej bo KNF to zaczął kontrolować i trzeba złożyć papiery do ministerstwa i stamtąd otrzymujesz zgodę na taką działalność. Wiem że wkład własny jaki trzeba mieć minimum to 200 tyś zł. No ale wszystko da się obejść.

Jowa14
    Użytkownik

To dobry sposób na prosperitę. Dużo ludzi chce pozyczyć i zapotrzebowanie jest ogromne. Tylko taka firma może przynieść duże zyski albo duże straty. Zależy od działania właścicieli. Swego czasu słyszałam że Provident nasyłał gości z pałami na osoby, które nie spłacały pożyczki.

mira05
    Użytkownik

Pały to dość destrukcyjny sposób. Tym bardziej że za przemoc fizyczną lub jej groźba są karalne. Wielu klientów Providenta założyłoby mu sprawę w sądzie za naruszenie strefy fizyczności czy coś takiego. Ale za nagabywanie telefonami i wysyłanie komorników jeszcze nikt nikogo nie skazał. Myślę że ci łysole z pałami to wymysł.

gizmo1234
    Użytkownik

Też mi się tak wydaje, że łysole to już przegięcie. Myślę, że Provident nie ryzykowałby aż tak bardzo.

august144
    Użytkownik

Teraz jest wiele innych rozwiązań. Na przykład kruk odkupuje długi i negocjuje z dłużnikiem najlepsze warunki dla niego spłaty. Czy ktoś miał do czynienia z krukiem ?

Jowa14
    Użytkownik

Słyszałam, że stosują humanitarne środki na rozwiązanie problemu spłaty zadłużenia. Znajoma dostała pismo od kruka, że ma sie stawić w siedzibie tego i tego dnia, wyszło że właściwie na drugi dzień, a jak się nie stawi to sprawa idzie do komornika. Nie widzę różnicy, a wy ?

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.