Co z inwestowaniem?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #3121
    Barto
    Member

    Nie wiem, czy dobry dział, ale jestem ciekaw co sądzicie o inwestowaniu? Jakieś propozycje?

    #3132
    Banach
    Member

    To zależy ile masz pieniędzy i na co chcesz je przeznaczyć. Ponoć najlepiej jest inwestować w ziemię. To się wróci.

    #3461
    mucha124
    Member

    Teraz jest bardzo modna kryptowaluta. Od bitcoina do dafcoina. Dużo ludzi się w to bawi i zarabia. Ale wiadomo ze kurs walut jest bardzo kapryśny. Dziś idzie do góry, a jutro można spada. Trzeba być bardzo czujnym na tym rynku finansowym, aby nie stracić. I oczywiście mieć dużą wiedzę na ten temat. Znam takich co tylko siedzią w kompie i sprawdzają kursy i w czasie rzeczywistym sprzedają i kupują online.

    #3524
    adamns1
    Member

    A w ogóle to jest opłacalne? Może ktoś już coś zarobił i może się podzielić doświadczeniem?

    #3557
    mira05
    Member

    Wszyscy mówią że bardzo na tym zyskują. Bitcoin na początku rósł potem spadł i to mocno. Teraz się pojawiały inne krypto waluty. Myślę że na początku to się opłaca. Znajomy podwoił swoje oszczędności na dafcoinie w ciągu 3 miesięcy dwukrotnie. Ale to z czasem tez zacznie spadać. Dla mnie to szybkie inwestycje.

    #3569
    august144
    Member

    Ja uważam że dobrą inwestycją jest ziemia. Kupić od rolnika z 5 ha, po jakimś czasie odrolnić i sprzedawać jako działki budowlane. Trzeba tylko prześledzić plany zagospodarowania danego regionu, tak aby nie wtopić. Bo w razie czego można mieć zamrożony kapitał na wiele lat.

    #4205
    marcysiak1
    Member

    No fakt mój dziadek rolnik zawsze mówił, że ziemia jest największym kapitałem. Miał sam gospodarstwo 10 Ha, to było w czasach kiedy ziemia miała bardzo niską wartość i można jej było kupować i kupować za grosze. Mój dziadek potem dokupił jeszcze 10 ha. Potem popadł w długi i oddał ziemię. Teraz z 20 ha byłby gość. Odrolniłby, podzielił na działki i sprzedał.

    #4207
    mucha124
    Member

    A dlaczego twój dziadek stracił ziemię ? Z tego co czytam był bardzo świadomym człowiekiem i jeszcze dokupywał ziemi i nagle ja całą stracił ? Tego nie rozumiem ?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.