Błędy w kalkulatorze kredytowym

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Zdolność kredytowa Błędy w kalkulatorze kredytowym

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #2095
    milenkas22
    Member

    Macie jakieś sprawdzone kalkulatory kredytowe? Niestety te, których używałam dotychczas nie dawały jednoznacznej, takiej samej odpowiedzi.

    #2130
    attractive
    Member

    Moim zdaniem żaden kalkulator kredytowy nie daje nam jednoznacznego wyniku. Najlepiej jest się wybrać do banku i tam się wszystkiego dowiesz.

    #2145
    milenkas22
    Member

    No i muszę przyznać rację. Wielokrotnie korzystałam z kalkulatorów kredytowych, ale nigdy nie dawały tak dokładnego obrazu, jak wizyta w banku.

    #3946
    mira05
    Member

    Każdy kalkulator oblicza inaczej i czasem wychodzą zupełne bzdury. Ja nie słyszałam o dokładnym kalkulatorze. Nie wiem czy przypadkiem każdy bank ma swoje własne zasady naliczania zdolności kredytowej.

    #4131
    mucha124
    Member

    Aby wyliczyć zdolność kredytową najlepiej udać się do niezależnego doradcy finansowego. Nie dość że on zna kwalifikacje liczenia zdolności kredytowych w różnych bankach. To od ręki wyliczy nam jaką mamy zdolność w danym banku.

    #4239
    daropast
    Member

    Każdy bank ma inne algorytmy wyliczeń zdolności. nawet twoja zdolność kredytowa może się różnić między dwoma oddziałami tego samego banku. Dlatego kalkulator to orientacyjne narzędzie i jego dokładność może być dość precyzyjna, albo w ogóle nie zgadzać sie z tym co bank ci powie.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.