BGŻ i kredyt preferencyjny dla rolników

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty dla firm BGŻ i kredyt preferencyjny dla rolników

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #1109
    john-deer
    Member

    Czy osoba doświadczona mogłaby się jakoś odnieść do tej oferty?
    Naprawdę potrzebuję pomocy w tej dziedzinie.

    Długi okres kredytowania to dobre rozwiązanie, bo jestem jeszcze młody, ale też nie chcę by moje dzieci spłacały te długi.

    http://www.bgz.pl/dla_rolnictwa/finansowanie_dzialalnosci/kredyty_preferencyjne.html

    #1119
    bambo
    Member

    Z mojej orientacji wychodzi, że to w zeszłym roku 2012 był taki popyt na te kredyty, teraz to już raczej wszystko ucichło, ale nadal warto.

    #1129
    john-deer
    Member

    O spłacanie przez dzieci długów się nie martw, bo aż tak długo kredytu nie dostaniesz i też ze spłatą problemów nie będzie, bo z tym bankiem idzie łatwo się ugadać i porozumieć 🙂

    #3916
    mucha124
    Member

    Z tego co wiem to maksymalnie kredytów udzielają na 40 lat. Oczywiście uzasadnione jest to wiekiem. Liczą twój wiek aktualny i ile ci jeszcze brakuje do 70 lat/ Kredytów udzielają do 70 roku życia, dłużej już nie. Więc jak masz np. 25 lat to teoretycznie możesz dostać kredyt na 45 lat. Ale maksymalny okres spłaty jest 40 lat, więc na tyle maks mogą ci dać.

    #4271
    august144
    Member

    Maksymalnie liczą do 70 roku życia. Więc z każdym rokiem twój okres kredytowania się skraca.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.