Bank Pocztowy, a kredyt hipoteczny

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty mieszkaniowe Bank Pocztowy, a kredyt hipoteczny

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #3768
    gizmo1234
    Member

    Powiedzcie mi proszę, czy ktoś z was słyszał coś na temat kredytu hipotecznego w Banku Pocztowym? Jakie są ich warunki?

    #3780
    august144
    Member

    Wydaje sie dość atrakcyjny. Marża 1,49 % i prowizja za udzielenie 2 %. 30 % kredytu można przeznaczyć na dowolny cel. Czyli nie są tak restrykcyjni, że dokładnie sprawdzają na co idą pieniądze.

    #3781
    adamns1
    Member

    A ktoś może brał tam kredyt i powie rzeczywiście, jak to wygląda? Bo na papierze wszystko pięknie, ładnie 😉

    #3791
    mira05
    Member

    Znajomy tam złożył wniosek na kredyt hipoteczny. I czeka już ponad 6 tygodni na decyzję. I nie wie na czym stoi. Czy ktoś wie jak długo czeka sie na decyzję kredytową w tym banku ?

    #3840
    mucha124
    Member

    Ja nie mam zaufania do tego banku. To taki bank dla emerytów. Wiem że wpłaty na poczcie sa darmowe, a za przelewy internetowe trzeba słono płacić. Karta jest płatna. A dogodną funkcją jest wypłata renty na poczcie też za darmo.

    #3845
    adamns1
    Member

    Dla mnie poczta, bank i ubezpieczenia wzajemnie się wykluczają. Niestety chyba nigdy się do nich nie przekonam <3

    #3859
    mira05
    Member

    Ja słyszałam że w tym Banku pocztowym można też ubezpieczyć dom i samochód. Oni też świadczą usługi ubezpieczeniowe. Może ktoś coś wie na ten temat ?

    #4149
    august144
    Member

    Świadczą usługi ubezpieczeniowe i to na dość preferencyjnych zasadach. Tylko Ja nie wiem jak to wygląda w realu. Bo zazwyczaj ludzie wybierają najtańsze oferty, a potem jak coś sie stanie to się dziwią że nie otrzymali zwrotu kosztów za szkodę, albo firma potraktowała jako nieuzasadnione rozszczenie. Najlepiej ubezpieczać się w firmach ubezpieczeniowych, a nie w banku.

    #4266
    wiesieks2
    Member

    W pocztowym możesz nawet ubezpieczyć się na życie i wpłacać na OFE. Ale nie wiem czy bym się tam zdecydował. Co do samego banku mam mieszane uczucia.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.